Hned na úvod bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám pomohli s pátráním i čtenářům a čtenářkám za jejich e-maily a telefonáty. Je jasné, že pouze jedna dáma mohla být ta pravá. Každopádně jsme všechny kontakty předali panu Janovi, ale než stačil odpovědět, bylo vše

jasné – spojila se s námi paní Alena.

Přestože Jan Černý si byl od počátku jistý, že je to jeho životní láska, my, v redakci, jsme přece jen trochu pochybovali. Měli jsme obavy, aby v opačném případě nedošlo k velkému zklamání. Schůzku jsme domluvili v redakci.

„Samozřejmě, že jsem byl nervózní. Měl jsem strach, s jakou Alenka přijde, zda na mě nebude naštvaná a vůbec… Dlouho jsme se neviděli…“ přiznal pan Jan a oči se mu zalily slzami.

Všichni jsme byli napjatí jako struny a snažili se o příjemnou adventní atmosféru s cukrovím a čajem s rumem. Výjimečně. Všem bylo jasné, jak o hodně jde. A konečně nastala chvíle pravdy, paní Alena dorazila.

Zastavila se před panem Janem, nastala chvíle ticha a pak přišlo vřelé objetí. Smích i pláč, překotné věty, jak si všechno chtěla tato dvojice říci během pár vteřin. Neuvěřitelně dojemná chvíle.

Většina z nás posmrkává a mizíme do svých kanceláří, abychom oběma nechali chvilku soukromí. Jak to dopadne? Je paní Alena volná? A nezlobí se? Nemůžeme se dočkat odpovědí.

„Když Honzík jaksi zmizel z povrchu zemského, jediné, co mě trápilo, zda se mu něco vážného nestalo. Napadaly mě ty nejčernější myšlenky. Ale v hloubi duše jsem doufala, že žije… Po čase vše přebolelo a já se snažila o nějaký jiný vztah. Jenomže to nějak nešlo a pořád jsem srovnávala všechny muže s Honzíkem. Nakonec jsem si řekla, že se na to vykašlu a budu sama se svým psem. A chcete něco říct? Dala jsem mu jméno Juan! A ani nevím proč…“ vypráví dojatě paní Alena.

Je jasné, že ti dva jsou si souzeni. A také to, že spolu stráví Vánoce. Paní Alena rozhodla, že to bude u ní na chalupě, v krásné přírodě. A pak prý pro změnu vyrazí za teplem a exotikou. Ale to už bude záležet jen na nich.

Co dodat? Snad jen - krásné, spokojené a šťastné Vánoce Aleně a Janovi a všem čtenářům Spiritu.

Rituál pro lásku a šťastná setkání

Pro ty z vás, kteří jsou sami a rádi by tento stav změnili, nabízíme rituál pro štěstí a setkání:

Na misku si postavte tři červené svíčky, okolo nich rozprostřete lístky červených květin, mohou být i sušené, nejlépe růží. Pro vyšší účinnost si můžete pořídit kámen růženín, který také přidejte do misky a po skončení rituálu jej noste u sebe.

Udělejte si intimní osvětlení, klidně pusťte příjemnou poklidnou hudbu, zapalte svíčky a představujte si osobu, se kterou se chcete setkat. Případně myslete na setkání s někým neznámým, kdo by splňoval vaše představy. Stačí, když nahlas řeknete, jaký by měl být. 

Na závěr nezapomeňte poděkovat za pomoc vesmírné energii, vašim patronům a andělům strážným.

(luv)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2334099
DnesDnes666
VčeraVčera762
Tento týdenTento týden6106
Tento měsícTento měsíc14256

Partnerské weby

apartman banner