Beran

Vyhněte se osobám ve znamení Panny, které na vás obzvláště koncem prosince mohou mít nepříznivý vliv. Mohly by vás zlákat k aktivitám, do kterých se vám nebude chtít. A výsledek je opravdu více než nejistý. Vaši andělští ochránci vám radí vsadit na vlastní rozum a nepodlehnout sladkým řečem a slibům. Jen tak si můžete udržet

určitý nadhled a odstup, protože v opačném případě zaznamenáte zklamání z případného neúspěchu. Nebojte se otevřeně říci svůj názor a stůjte si za ním.

Býk

Jestliže vás okolí zrazuje od nějakého vašeho závažného rozhodnutí, stojí za to zamyslet se nad argumenty, které mohou být více než pádné. Dejte si pro a proti na pomyslnou misku vah a s pomocí vašeho andělského ochránce se rozhodnete správně. Pamatujte také, že ne vždy je ta nejjednodušší cesta tou správnou. Někdy musíte překonat mnohé překážky a komplikace, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku. Ten však bude stát za to. Nezadaní Býci by se měli více setkávat s lidmi, se kterými je jim dobře.

Blíženci

Nahromadila se vám práce a propadáte trochu panice, že před svátky vše nestihnete? Chce to především systematičnost a trpělivost, díky kterým vše můžete zvládnout. A také v případě, kdy si nebudete s něčím vědět rady, požádejte bez okolků o pomoc zkušené kolegy nebo přátele, kterým věříte. Pak si budete moci v klidu užívat volna. Je jasné, že vás čeká poněkud hektické období, a proto doplňujte energii, nezapomínejte na relaxaci a správnou životosprávu. Především pak na vitaminy C a D.

Rak

Obzvláště začátkem prosince můžete narazit na překážky, které se mohou objevit jak v práci, tak i v soukromí. Možná se jen projeví některé vazby z minula, které nebyly funkční a brzdily vás na cestě k úspěchu. Zbavte se jich, nemají pro vás žádný význam. A z nostalgie se žít nedá, myslete na budoucnost. Platí to i pro případné resty, o nichž víte, ale neměli jste chuť je řešit. Udělejte to nyní. Poproste o pomoc svého andělského ochránce a uvidíte, že s trochou trpělivosti vše bravurně zvládnete.

Lev

S největší pravděpodobností budete v tomto čase trochu nesoustředění, a proto si zkontrolujte všechny své věci a hlavně kalendář, zda jste na něco důležitého nezapomněli. A pokud vám přece jen něco unikne, snažte se o co nejrychlejší nápravu. Je totiž možné, že vás zaměstnávají jiné záležitosti, možná se už nechcete honit za úspěchem a penězi a raději byste vystoupili z kolotoče stresu. Může to být únavou a vidinou dalších povinností před svátky. Více proto relaxujte a věnujte se svým koníčkům.

Panna

Vše nemusí být jen podle vašich představ, a proto v tomto období počítejte s nějakým tím kompromisem, který bude na místě. Váš andělský ochránce ale není všemohoucí, proto i vy přispějte svou troškou k dobré pohodě v rodině a také v zaměstnání. Znamená to, abyste byli tolerantnější, více naslouchali svým blízkým, když se vám snaží pomoci nebo vás rozptýlit. Myslí to dobře, mají na srdci vaše blaho. Jen to občas nedokáží vyjádřit způsobem, který by byl pro vás přijatelný. Pamatujte – nemáte patent na rozum.

Váhy

Vaším nejdůležitějším cílem by nemělo být v současnosti shromažďování peněz, ale spíše naopak. Pracovali jste už dost a teď přichází období, kdy můžete utrácet a dělat svým blízkým radost. Navíc jste je zanedbávali více, než jsou zvyklí, a tak si zaslouží vaši pozornost a poděkování. Pro vás bude jen dobré, pokud zvolníte tempo a rozptýlíte se jinými činnostmi, než je práce. Jinak se může stát, že si svátky ani neužijete, neboť budete řešit nějaké zdravotní potíže. Například se zády nebo močovými cestami.

Štír

Nyní záleží především na vás, do jaké míry budete či nebudete spokojeni. Musíte si utřídit myšlenky, srovnat priority a rozhodnout se, co v životě skutečně potřebujete a co je nepodstatné a zbytečné. Podporu andělských ochránců máte a jestliže se vám něco nepodaří podle vašich představ, chce to především změnu přístupu. Začněte tedy hned, nečekejte na nějaké znamení shůry. Nezapomínejte také na své blízké, kterým jste už dlouho nedali najevo, co pro vás znamenají. A nemusíte čekat až na Vánoce.

Střelec

Dočkáte se příjemného překvapení, které může mít mnoho podob. Každopádně půjde o poděkování za váš přístup a pomoc někomu, kdo by byl bez vás bezradný. Nezkazte mu radost a užijte si hezké chvíle, pochopíte, jak i malá podpora může být pro druhé významná. A o tom je život – nemyslet jen na sebe, ale dělat radost i ostatním. Toto období proto berte jako dny splněných přání. Určitě vás napadne, co by těm, na kterých vám záleží, udělalo radost. Vánoce se blíží, tak se nedržte při zemi.

Kozorožec

Dočasný zmatek a hektické období se brzy změní v pohodu a harmonii. A to i vaším přičiněním. Chce to jen ustát rozdílné názory v rodině a nenechat se strhnout k hádkám, které nikam nevedou a jsou vlastně o ničem. Vše je věcí dialogu a vy budete mít úžasný dar nacházet snadná a nekonfliktní řešení. Využijte toho a výsledkem budou krásné společně strávené chvíle. A ty jsou k nezaplacení. Nezadaní Kozorožci by neměli váhat a vyjevit své city dříve, než je někdo předběhne.

Vodnář

Najdete uspokojení v běžných rodinných či přátelských vztazích, které je však třeba podpořit vzájemným setkáváním. Uvidíte, jak budou chvíle strávené s těmi, na které jste neměli v minulosti příliš čas, příjemné a energii dobíjející. Kde také jinde než v okruhu těch, kteří vás mají rádi, byste našli povzbuzení a podporu? To mějte na paměti, až budete nakupovat vánoční dárky. Možná byste pro tentokrát mohli vymyslet nějaké opravdu originální. Co si vaši blízcí nejvíce přejí? Víte to?

Ryby

Dejte nyní průchod svým nápadům a novým aktivitám, které mají šanci na úspěch. Obzvláště ty, které se vám hlavou honí už delší dobu. Jen je potřeba si vše dopředu naplánovat a postupovat systematicky a s rozvahou. Ale to vy dobře víte, a proto se nemusíte obávat o výsledek. Co by vám však mohlo zkazit radost z úspěchu, jsou případné zdravotní obtíže. Nepodceňujte žádné náznaky choroby nebo přílišnou únavu, vše řešte hned a důsledně. Dostatečně relaxujte a vyhněte se přemíře alkoholu.

(rox)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2336154
DnesDnes286
VčeraVčera800
Tento týdenTento týden1869
Tento měsícTento měsíc16311

Partnerské weby

apartman banner