H5a60a10 2BERAN: Do sporů s partnerem se rozhodně nepouštějte. Dovede tolerovat vaše nálady, ale útok na svou osobu by nesl velmi nelibě.

BÝK: Je čas dokončit

vánoční nákupy. Později už by se mohlo stát, že budete utrácet za zbytečnosti. Dejte na intuici.

BLÍŽENCI: Pokud začínáte vytvářet zásoby potravin, nepřehánějte to. Raději vymyslete, kam se během svátků vydáte.

RAK:Nezadaní mají velkou šanci, že potkají zajímavý protějšek. Brzy se může známost změnit ve vztah.

LEV: Možná si něco vyčítáte, zpytujete svědomí, a tak pozor na výkyvy nálad. ♥ Milostné záležitosti se pohnou kupředu. Možná ne tempem, jakým chcete.

PANNA: Před vámi se rýsuje skvělý den. Až se za ním budete večer ohlížet, zmocní se vás dobrý pocit, naprostá spokojenost. ♥ I v lásce bude všechno v pořádku.

VÁHY: Máte pocit, že na sebe nemáte vůbec čas, myslíte jen na druhé. Snažte se to změnit. Uvidíte, že budete spokojenější. ♥ Šťastný pár můžete vytvořit s Blížencem.

ŠTÍR: Smiřte se s tím, že nemůžete mít všechno, co chcete. Někdy je třeba z něčeho slevit. ♥ Prameny lásky najdete ve svém srdci.

STŘELEC: Může přijít zajímavá nabídka, která ovlivní váš život v mnoha směrech, a to dlouhodobě. Dobře se tedy dívejte kolem sebe.

KOZOROŽEC: Pozor na některé informace, které by vás mohly zmást. Nebuďte vztahovační, neboť v podstatě vůbec nepůjde o vás.

VODNÁŘ: Den přeje jednání o půjčkách i hypotékách, o splátkovém kalendáři. ♥ Vztahy může negativně poznamenat přecitlivělost nebo třeba podráždění.

RYBY: Seberte odvahu i potřebnou energii. Konstelace vás vybízejí k investicím, které budou časem výhodně zhodnoceny.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2342697
DnesDnes606
VčeraVčera1257
Tento týdenTento týden2668
Tento měsícTento měsíc22854

Partnerské weby

apartman banner