H43c4a18 3BERAN: Předvánoční hemžení se vám asi nevyhne, ale už si z něj nebudete dělat zbytečně velkou hlavu.

BÝK: Už žádné utrácení za dárky. Ani

váš stůl se nemusí prohýbat jídlem. ♥ Vsaďte na střídmost a soustřeďte se na vztahy.

BLÍŽENCI: Snažte se vyhnout davům venku a vklouzněte do domácího pohodlí hned, jak půjdete z práce. Zasloužíte si odpočinek.

RAK: Užijte si společný večer s přáteli. Potřebujete vypnout a tohle je ideální příležitost, jak toho dosáhnout.

LEV: Hvězdy radí - všechno si hezky v klidu promyslete, zorganizujte, zajistěte. Připomeňte si že Vánoce jsou svátky klidu, měli byste si je užívat a ne se stresovat.

PANNA: Snažte se potlačit nespokojenost či nervozitu z toho, jaké úkoly máte ještě před sebou. Nenechte si stres přerůstat přes hlavu. ♥ Když budete chtít, všechno dostanete.

VÁHY: Čím dřív si splníte své povinnosti, tím dřív se budete moci těšit na volno. Jen nic neodkládejte, resty by vám přidělaly těžkou hlavu. ♥ V lásce máte šanci se posunout dopředu.

ŠTÍR: Dobrých nápadů máte na rozdávání. Jak to ale bude s jejich realizací, nevíte ani vy sami. Určete si priority a neustupujte ze svých plánů. ♥ Neutrální den.

STŘELEC:  ♥ Užijte si volné chvíle s partnerem. Vydejte se někam do přírody, prostě nasávejte adventní atmosféru plnými doušky.

KOZOROŽEC: Naordinujte si odpočinek a jen relaxujte. Dopřejte si oddych, nebo se vaše únava promění ve zdravotní potíže.

VODNÁŘ: Ačkoli by vám fyzické síly chybět neměly, raději přibrzděte. Leccos nepůjde podle vašich představ, atmosféra může být napjatá.

RYBY: Informace, které dostáváte, nemusejí být pravdivé, pozor na omyly a chyby. ♥ Díky šarmu okouzlíte, koho budete chtít.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2340122
DnesDnes93
VčeraVčera920
Tento týdenTento týden93
Tento měsícTento měsíc20279

Partnerské weby

apartman banner