0903astrologieSlunce se pohybuje Kozorožcem, v němž bude působit až do 20. ledna, kdy přestoupí do Vodnáře. Novoluní vrcholí dne 6. ledna ve znamení Kozorožce. Je tedy důležité pro osoby narozené právě v tomto znamení. Obecně se budou pod vlivem novu v Kozorožci řešit

témata - kariéra, práce a výdělky. Při novoluní se budou pohybovat Saturn a Pluto u Slunce. Dvě silné karmické planety vám přinesou zajímavé situace, životní zkoušky. Úplněk ve Lvu proběhne 21. ledna. Bude důležitý zejména pro zrozence Lva. Pod jeho vlivem se budou řešit témata - láska, partnerství, děti, plody a výtvory.

BERAN

Novoluní vám otevírá zcela novou životní cestu co se kariéry a pracovního nasměrování týká. Budete postaveni před zatěžkávací zkoušku, kterou byste měli zvládnout, a díky tomu se posunete vpřed. Úplněk uzavře situace, které souvisejí s dětmi a partnery. Vnese jasno do pracovních a partnerských vztahů. Mars se pohybuje znamením Berana, budete tedy usilovně pracovat na tom, abyste dosáhli toho, co chcete, prosadili se. Máte šanci ukázat, co umíte, co je ve vás skryto. Budete zřejmě více než jindy bojovat za svá práva. Můžete vyřešit spoustu problémů a hodně toho dokázat. Toto období bude pro vás akční a pozitivní. Mars vám sice dodá dost energie, ale zároveň vám nenechá moc času na odpočinek. Pozor tedy, neplýtvejte silami.

BÝK

Novoluní pravděpodobně otevře úřední a soudní záležitosti spojené s penězi, které vlastníte s další osobou nebo bankou (alimenty, půjčky, dotace či hypotéka). Můžete plánovat dovolenou v zahraničí, rozšiřovat si vědomosti. Úplněk uzavře situace spojené s domovem a rodinou, vnese jasno do sféry pracovního zázemí. Můžete řešit své zdraví. Venuše se pohybuje u planety Jupiter a přináší do vašeho života hodnoty. Mars ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou půjde o spolupráci nebo nějakou činnost. Může také aktivovat nepřátele a nepříjemné pomluvy. Do popředí vystoupí staré nevědomé vzorce a začnou působit, aniž byste to vůbec tušili. Odstraňte z cesty ego, nechoďte sami proti sobě.

BLÍŽENCI

Novoluní vám otevírá cestu k získání peněz (můžete se spojit s další osobou či osobami, požádat o peníze banku, získat dotaci, peníze vám mohou vrátit úřady, může jít i o alimenty). Zapracujete rozhodně na zlepšení svých příjmů a výdělků. Čeká vás podepisování smluv a komunikace na téma peníze. Úplněk následně uzavře téma úředních záležitostí, vnese jasno do situací spojených s dopravním prostředkem, týkajících se dětí, pracovních nebo životních partnerů. Musíte si ujasnit své cíle a vydat se za nimi. Mars se pohybuje oblastí skupinových vztahů, proto potřebujete spolupracovat s druhými. Zatoužíte po uznání za své výkony ve společné činnosti. Choďte do společnosti, můžete potkat osobu důležitou pro vaši budoucnost.

RAK

Novoluní vám přináší nové vztahy, smlouvy a dohody. Čeká vás komunikace, podepisování dokumentů, tedy papírování a úřadování, jak se říká. Budete si muset nastavit nová pravidla a smluvní ujednání v souvislosti s financemi a prací. Úplněk vnese světlo do finanční sféry. Uzavře záležitosti související s dětmi nebo pracovními či životními partnery. Mars aktivuje vše, co se týká práce a kariéry. Měli byste se dočkat ocenění za práci a nelze vyloučit postup v kariéře. Pocítíte ctižádost a touhu prosadit se nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýšíte si prestiž.

LEV

Novoluní vám otevírá novou možnost spolupráce, přinese vám důležitou životní zkoušku v oblasti práce a výdělků spojených s úřady, legislativou či nadřízenými. Lednový úplněk je pro vás nejdůležitějším v tomto roce. Vnese jasno do vztahů, dohod a smluv, vyřeší cosi ve spojení s dětmi, pracovními nebo životními partnery. Z vašeho života odejde vše, co nemá budoucnost, to staré a nefunkční nahradí nové situace. Energii byste měli vkládat do rozvoje myšlení, vzdělávání, můžete také více cestovat. Mars se pohybuje oblastí práva, úředních záležitostí a soudů, záležitosti této sféry aktivuje.

PANNA

Novoluní vám otevírá nová partnerství. Vaše pracovní nebo životní partnerství se možná otřese v základech. Odejde to staré, nefunkční, nasměrujete se k novým začátkům. Tam, kde jste nespokojeni, dojde ke změnám. Čeká vás podepisování, úřadování a komunikace v souvislosti s pracovní tématikou. Úplněk vnese jasno do oblasti partnerství. Budete přemýšlet jak dál, jakým směrem se vydat. Můžete řešit zdraví, stáhnout se do sebe, ale čeká vás hodně práce. Budete se připravovat na úplněk ve svém znamení, který proběhne v únoru. Srdce a rozum budou v konfliktu. Mars se pohybuje oblastí hodnot, které sdílíte s druhými. Může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což vás nejspíš přinutí přehodnotit, pozměnit postoje. V manželství, partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Nakládejte s penězi opatrně, neutrácejte zbytečně. V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Můžete řešit půjčky, hypotéky, dědictví, ale také třeba dluhy související s prací. V tomto období se budete aktivně věnovat financím z cizích zdrojů, podnikatelským investicím. Tranzit Marsu je navíc zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality.

VÁHY

Novoluní mění váš postoj k domovu, rodině a pracovnímu zázemí. Odchází to nefunkční, měly by vás opustit životaneschopné situace. S novem si ujasníte, kde chcete bydlet, žít a pracovat. Úplněk pak vnese světlo do otázek, v jaké společnosti se budete pohybovat. Kolem úplňku se můžete stěhovat, měnit prostředí, ukončit nějaké přátelství. Vyčistíte si zkrátka prostor kolem sebe. Mars aktivuje vztahy na všech úrovních, půjde jak o intimní vztahy, tak o dohody a smluvní ujednání. Energie Marsu je o sebeprosazení, což občas rozvíří nepřátelské reakce, čímž mohou utrpět pracovní i partnerské vztahy. Důležitá bude ochota ke kompromisu, a to jak v práci, tak v rámci manželství. Z dlouhodobého hlediska může toto období narušit i ty nejlepší vztahy. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Pozitivně lze využít tranzit Marsu k uvolnění potlačených negativních pocitů a pročištění nahromaděných negativních emocí. Snažte se však vyhnout zbytečným sporům s druhými.

ŠTÍR  

Novoluní vám přinese úřední vyřizování v souvislosti s prací. Čeká vás cestování, komunikace a podepisování smluv či dokumentů. Venuše opustí vaše znamení a přesune se do Střelce. Planetka Ceres ještě úřaduje a dá vám zabrat až do úplňku. Úplněk ale vnese do pracovní a kariérní oblasti jasno. Můžete tedy uzavřít pracovní smlouvu, měli byste si dát do pořádku úřední záležitosti. Vlivem Marsu budete muset řešit více pracovních povinností, také ale můžete zaznamenat zdravotní problémy, které se projeví ve formě infekce, horečky či nehody. V tomto období se zvýší aktivita kolem zvažování nové spolupráce i plnění úkolů, které jste slíbili vykonat.

STŘELEC

Novoluní vám otevře nové možnosti ke zvýšení osobní prestiže a zajištění finanční stability. Vše nefunkční odchází, aby se uvolnil prostor čemusi novému, co vám přinese posun a rozmach. Je však nutné udělat si pořádek v oblasti peněz a majetku. S novoluním přijde životní rozhodnutí. Venuše se přesouvá do vašeho znamení. Budete nepřehlédnutelní. Úplněk uzavře téma úředního jednání v souvislosti s dětmi nebo partnery (pracovními či životními). Budete řešit situace ve spojení se zahraničím. Venuše se pohybuje spolu s Jupiterem ve vašem znamení. Přinese vám to lásku, peníze a hodnoty do života. Planetka Ceres ovšem také vstupuje do znamení Střelce, tedy na mnoho měsíců dostanete pořádně zabrat. Ceres se bude pohybovat tam a zpět vaším znamením nezvykle dlouhou dobu. Žádá po vás maximální výkon, díky němuž přijde sklizeň úměrná odvedené práci. Mars aktivuje téma, v němž jde nejvíce o to být sám sebou. Můžete očekávat i zvýšené milostné touhy. Fyzické milování pro vás bude důležitější než pouhé romantické setkání. Mars povzbuzuje sex jako formu sebevyjádření. Jenom sex ale nestačí na to, abyste navázali perspektivní milostný vztah. Mars aktivuje i témata - děti, partneři, tvorba. Pod jeho vlivem má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Období přeje zkouškám, přijímacím řízením nebo pohovorům. V této době dojde k seznámení s důležitou osobou. Může přijít nový společník, můžete více cestovat. Pracovně se vám bude dařit.

KOZOROŽEC

Toto novoluní je pro vás nejdůležitějším v novém roce. Přináší vám pomyslné znovuzrození. Nasměruje vás na novou životní cestu, začnete realizovat své plány. Merkur se pohybuje ve vašem znamení, budete tedy cestovat, komunikovat, podepisovat dokumenty. Bude vás slyšet i vidět. Uděláte zásadní životní rozhodnutí. Úplněk uzavře téma financí ve společném jmění s partnery nebo dětmi (alimenty, společný majetek, dluhy a závazky). Mars spustí procesy v místech, kde žijete. Budete si vylepšovat pracovní zázemí či bydlení. Očekávat můžete domácí hádku, budete řešit cosi v souvislosti se ženami rodu (například matka, babička, tchyně, švagrová). Vaše aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítíte chuť vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. V tomto období ale budete též řešit zdraví a psychiku.

VODNÁŘ

Během novoluní budete možná muset řešit situace spojené s pomluvami, tajnostmi, které mají zůstat skryté. Dozvíte se zajímavé informace. Můžete jednat tak, že si popudíte určité lidi proti sobě, ti vám pak mohou škodit. V tom si musíte udělat pořádek. Nov, který vám přinese novou životní cestu, vás čeká za měsíc. Nyní je potřeba zrekapitulovat uplynulý rok, zhodnotit, v čem chcete pokračovat dál, co chcete ukončit - uzavřít. Pozor si dejte na nemoc nebo psychickou nevyrovnanost. Hrozí vám úrazy (zlomeniny) a problémy s pohybovým aparátem kvůli nepozornosti. Úplněk uzavře téma vztahů - pracovních, partnerských či rodinných. Vnese jasno do všech smluv a dohod. Mars vás bude tlačit k tomu, abyste zvýšili tempo svého běžného života. Může dojít na konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Snažte se vyhnout hádkám kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, vzdělávání a cestování. Zvýšená aktivita se týká také úředních záležitostí a dopravních prostředků.

RYBY

Novoluní vám otevře cestu do společnosti lidí, mezi které chcete patřit. Můžete se pracovně přesunout, mohou přijít noví kolegové. Jedni odcházejí, aby uvolnili místo druhým. Přiblížíte se svému snu. Úplněk poté vnese jasno do pracovní oblasti v souvislosti se spolupracovníky a pracovními partnery. Přinese vám hodně práce. Chraňte své zdraví, zejména psychiku a emoce (ty s vámi mohou pořádně zacloumat). Planetka Ceres se pohybuje tam a zpět tématem práce a kariéra. V době jejího působení je po vás žádán vysoký výkon. Pamatujte, že nyní platí rčení - jak zasejte, tak sklidíte. Mars aktivuje témata - peníze, majetek a hodnoty. Budete nakupovat, utrácet a vydělávat peníze. Peníze se teď budou točit.

Astroložka a numeroložka Daniela Hannah: www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2341721
DnesDnes886
VčeraVčera806
Tento týdenTento týden1692
Tento měsícTento měsíc21878

Partnerské weby

apartman banner