1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Budete se sice cítit trochu rozladění, ale jen jste si na sebe naložili příliš mnoho starostí. Měli byste se zamyslet, zda všechno z toho, co na svých bedrech nosíte, je vaše. Zcela jistě jste

schopni se o starosti podělit s ostatními. Nebo je prostě nechte, ať si žijí vlastním životem. Lehkost bytí vás pak překvapí.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Budete hledat nové směry, možnosti, změny vám samy zaklepou na dveře. Vykročte tedy tím směrem, kterým se už hodně dlouho chystáte ubírat a zatím jste jen neměli odvahu. Nebo vás možná někdo zrazoval. Je čas si začít plnit své sny, je ale také potřeba pro jejich splnění něco udělat.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Život vám neustále něco odebírá, aby prázdné místo nahradil zcela novými věcmi, lidmi. Čekají vás překvapivé události, připravte se možná i na ztrátu, která může sice bolet, ale přinese s sebou zcela nový vítr. Nepodléhejte smutku, těšte se na vše, co přijde. Jednou za takové změny osudu poděkujete.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Budete sváděni k přelétavosti, a to jak v oblasti citové, tak profesní. Určitě není špatné si vyzkoušet mnohé z toho, co vás láká, ale měli byste také myslet na důsledky svého jednání. Pozor tedy, aby od vás neodešel někdo, koho milujete. Nebo aby vaši nestálost už někteří přestali tolerovat.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Nespoléhejte stále jen na osud, na život jako takový. Občas je potřeba jít svým touhám naproti, samy nepřijdou, nebo jen málokdy. Zamyslete se a klidně naplánujte kroky, které chcete podniknout. Pak se ale za svými sny vydejte. Nepřemýšlejte příliš o tom, co vás čeká a nechte se prostě jen překvapit.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Pozor hlavně v pracovní oblasti, kde na vás může být vyvíjen nátlak především psychický. Nenechte se ale zahnat do kouta jen proto, že nechcete přijít o nějakou jistotu. Stůjte si za svými názory, nebojte se říci ne, pokud ucítíte, že jste se silami v koncích. Myslete prostě více na sebe, jen tak získáte klid.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Vyčkejte na svou chvíli, nesnažte se nic uspěchat, nechtějte všechno hned. Vše potřebuje svůj čas a v tomto směru osud neobejdete. Pokud vám tedy jasně naznačí, že nyní příliš tlačíte na pilu, jak se říká, měli byste toto sdělení respektovat. V opačném případě hrozí, že brzy padnete únavou.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Více hýčkejte partnera, dejte mu častěji najevo, že je pro vás důležitý. Ne vše je samozřejmé, což byste mohli brzy zjistit. Můžete si ušetřit hádky nebo dokonce smutek, stačí, pokud budete vstřícní a budete si vážit toho, že máte vedle sebe milujícího člověka. Milujte také, a to bez podmínek.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Úspěchy jsou blíž než kdykoli jindy. Máte vedle sebe ty správné lidi, kteří jsou ochotni vám hodně pomoci. I vy byste měli dát najevo, že si jejich přítomnosti vážíte, že jsou pro vás důležití. Možná budete překvapeni rychlostí, jakou váš život nabere konečně ten správný směr.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Buďte opatrní na své věci, měli byste důvěřovat, ovšem také prověřovat. Život s sebou sice přináší i nejedno nepříjemné překvapení, ale nyní se mu můžete díky větší opatrnosti vyhnout. Pokud vás již nějaká ztráta potká, neste ji s nadhledem a pamatujte, že každý takový skutek vás posune o kus dopředu.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Cítíte stabilitu, zázemí, máte pocit spokojenosti? Je sice v pořádku být obklopeni fungujícími věcmi a nemuset vynakládat větší aktivitu, ale pozor, aby vám něco důležitého neuniklo. Příliš jste propadli pocitu, že vše je samozřejmé, a snadno byste tak mohli přehlédnout důležité signály opaku.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Vztahy mohou poznamenat dluhy, nemoci, velká nedůvěra. I tak se snažte vše řešit pokud možno v klidu, nic není ztraceno. Podejte pomocnou ruku, zkuste se povznést nad své ego, nepropadejte negativním myšlenkám. Brzy se mnohé v dobré obrátí a vy se dočkáte zadostiučinění. Nezapomínejte na skromnost.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2341346
DnesDnes511
VčeraVčera806
Tento týdenTento týden1317
Tento měsícTento měsíc21503

Partnerské weby

apartman banner