Beran
Vsaďte na svou intuici.
V tomto týdnu m ůžete vsadit na intuici a první dojem, nebojte se improvizovat. Máte na to, abyste všechny situace s přehledem a úspěšně zvládli. Zvláště muži prokáží logický a bystrý úsudek i velkou dávku chladnokrevnosti. Uvolněte se, stres by nyní neměl být vaším společníkem.

Býk
Buďte ve střehu.
Nenechte se ukolébat na pohled klidnou hladinou toku všedních dní. Právě teď byste měli být ve střehu, vše sledovat a kontrolovat. V těchto dnech se rozhodně nemusíte bát otevřeně vystoupit a vyslovit svůj názor. Svá slova a věty však formulujte s rozvahou. Pro vás to jistě nebude žádný problém.

Blíženci
Myslete na vztahy.
V tomto týdnu byste měli myslet na budoucnost svých vztahů. Zvláště ženy by proto měly držet pod kontrolou jistou podrážděnost až nesnášenlivost vůči svému okolí, která je projevem jejich vnitřních rozporů. Snažte se o vstřícné jednání i v pracovní sféře a jestliže hledáte na své cestě za úspěchem spojence, nemusíte chodit daleko.

Rak
Snaha se vám vyplatí.
Budete potřebovat hodně diplomacie, ale investujete-li určitou snahu, dokážete vyjednat a vyřešit mnohé věci ve svůj prospěch. Máte-li svá malá tajemství, dobře je střežte, není dobré je všem ukazovat. Na vpád do vašeho soukromí se chystají zvědavé oči i uši nevítaných lidí, kteří vám nepřejí nic dobrého.

Lev
Změny ve vztahu.
Postavení hvězd napovídá, že se ve vaší blízkosti zdržuje někdo nečestný. Pravděpodobně se vás bude snažit využít nebo sprostě podvést. Žijete-li delší čas v partnerském vztahu, připravte se na jisté změny. Měly by vám však prospět, protože všechno, co se bude týkat tento týden partnerských vztahů, bude pro vaše dobro.

Panna
Příslib setkání.
Zvláště ve věcech milostných byste se teď rozhodně neměli držet stranou a jste-li navíc bez stálého partnera, je tu jistý příslib zajímavého setkání. Dejte si však pozor, abyste vše nezkazili vlastním taktizováním. Někteří z vás mají totiž tendenci si s city druhých pohrávat, ale na to byste mohli šeredně doplatit.

Váhy
Soustřeďte se na práci.
Snažte se krotit určitou roztěkanost, která vás provází, soustřeďte se na plnění pracovních povinností. Během víkendu však můžete nechat naplno působit svou inteligenci i ostrovtip, ve společnosti se teď rozhodně neztratíte. Jste-li ale ve svazku manželském, držte se v patřičných mezích a nedávejte prostor pomluvám.

Štír
Osamostatněte se.
Tyto dny budou pro vás příznivým obdobím, jestliže chcete zapracovat na vlastní samostatnosti. Naslouchejte nadále rady a podněty z okolí, využívejte podporu blízkých přátel i partnera. Máte však právo na vlastní názor i rozhodnutí. Tento týden přeje všem změnám, takže ho nepromarněte kvůli špatné náladě.

Střelec
Miřte k cíli.
Přirozený optimismus vám dává potřebnou sílu. Nabytí energií směrujte své snahy k nějakému smysluplnému a konkrétnímu cíli. Hvězdy naznačují, že máte velkou šanci udělat příznivý dojem ve sféře pracovní. Nikdo z vás by neměl svou šanci a příležitost k postupu promarnit. Podporu hledejte ve svém zázemí.

Kozorožec
Nepodlehněte depresím.
Případným depresím se snažte nepodlehnout, uplatněte svou pověstnou bojovnost. Nejohroženější jsou nyní v tomto ohledu starší lidé, neboť ti bývají uzavřenější. Nepodceňujte potřebnou relaxaci a vyhledávejte spřízněné duše. Zažehněte znovu jiskru energie ve svých žilách.

Vodnář
Buďte jen a jen sví.
Smyl pro čest vede vaše kroky vždy správným směrem. Ve vztazích se však nyní může projevit až nezdravé pouto k partnerovi. Ten si vaši lásku samozřejmě zaslouží, může vás motivovat a inspirovat, ale neměli byste k němu vzhlížet jako ke své modle, neměl by se stát vládcem vašeho času.

Ryby
Okořeňte život humorem.
Život není jen procházka růžovým sadem a humor může účinně odlehčit nelehké okamžiky, které vás tento týden čekají. Jste však psychicky silní a inteligentní, díky čemuž jistě úspěšně vybruslíte z každé, byť na první pohled nepříjemné situace. Pokud použijete humor a smysl pro vtip, mnohé vám to ulehčí.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2317697
DnesDnes351
VčeraVčera1226
Tento týdenTento týden2501
Tento měsícTento měsíc24623

Partnerské weby