Zajímá vás, co máte dělat pro to, aby se letošní Vánoce opravdu vydařily a Nový rok pro vás nebyl stresující? Potom se řiďte astrologickými radami, které vás nasměrují tak, aby se finišování do konce roku nestalo utrpěním nejen pro vás, ale i pro celou rodinu.

BERAN
Načerpejte nové síly.
Začínáte být unavení a měli byste nyní trochu polevit. Na krátký čas můžete klidně vysadit a dopřát si malou pauzu, jinak Vánoce strávíte v horečkách. Vše se bez vás na krátkou do bu obejde, nemusíte se obávat. Pokoušejte se trávit více času s rodinou. Posílíte vzájemné vztahy na maximální úroveň. Budete se zase cítit skvěle a drobné problémy budete překonávat mnohem snadněji. Pokud si vezmete všechny rady k srdci, proběhnou u vás svátky i závěr roku k vaší spokojenosti.

BÝK
Vsaďte na upřímnost.
Máte spoustu vnitřní síly a velké šance i možnosti. Pokuste se být více vstřícní a upřímní. Snáze pak dosáhnete toho, v co již delší dobu doufáte. Věnujte také více času svému okolí. Čím šťastnější budou lidé kolem vás, tím více štěstí čeká o svátcích i vás. Můžete se pokusit trochu zariskovat, vyplatí se to. Jen se nepouštějte do moc velkých projektů. Na to je čas až příští rok.

BLÍŽENCI
Více se snažte.
Dostanete úkol, který vás zaskočí. Jeho splnění se bude vám zdát nad vaše síly, ale obáváte se zbytečně. Vše to je jen o víře v sebe sama. Pokud se přestanete bát a začnete si více věřit, můžete se spolehnout, že v sobě objevíte skryté možnosti, o kterých jste dosud nic netušili. Vaše cesta se ukáže mnohem schůdnější a cíl snadnější. Jen vykročte tou správnou nohou, protože to je předpoklad k tomu, abyste do dalšího roku vykročili s plnou parádou.

RAK
Nepřehánějte to se samotou.
Je dobré se občas stáhnout do ústraní, ale pozor na to, abyste to nedělali příliš často. Vyjděte si do společnosti a poznávejte více nových lidí. Více se konečně otevřete. Vsaďte také na alternativní medicínu a pijte bylinné čaje. Potřebujete si trochu pročistit mysl a tato cesta je zcela určitě nejschůdnější a nejlepší. Myslete na to a začněte okamžitě, jinak budete o Vánocích propadat smutku a beznaději.

LEV
Buďte trpěliví.
Často spěcháte až příliš, což se vám již několikrát nevyplatilo, ale stále děláte stejnou chybu. Zbytečně tak hazardujete se svým štěstím. Trochu zpomalte a dobře se dívejte kolem sebe - pokud budete mít oči otevřené, získáte úplně jiný pohled na svět. Máte někoho, na koho se můžete spolehnout, proto mu věnujte mnohem více času. Svátky pak prožijete v náladě splněných přání a v naději, že další rok už budou všechny problémy za vámi.

PANNA
Neodmítejte pomoc.
Vašeho úspěchu si mnozí povšimnou a budou se na vás často obracet o pomoc. Nikoho předem neodmítejte, přestože se toho budou někteří snažit zneužít. Dobře se dívejte kolem sebe a také dobře poslouchejte. Opravdové přátele tak lépe poznáte a nebude hrozit, že někomu naletíte. Podávejte svou pomocnou ruku všude, kde to bude opravdu potřeba. Vše se vám stonásobně vrátí a o Vánocích vám svitne naděje na krásnou budoucnost.

VÁHY
Poslouchejte svůj vnitřní hlas.
Pozor na to, abyste zbytečně nezneužili svého postavení. Mohlo by se vám to poměrně dost nepříjemně vymstít. Často vás to svádí na špatnou cestu. Vaše vnitřní druhé já vás včas varuje, proto dobře naslouchejte a hlavně se tímto hlasem řiďte. Zvažujte, co je pro vás dobré a čemu dáváte opravdovou prioritu. Pak máte před sebou spoustu dalších skvělých chvil nejen o Vánocích, ale po celý následující rok.

ŠTÍR
Zjistěte, kde chybujete.
Stále někde narážíte. Zřejmě se dost dobře neorientujete v situaci, ve které se právě nacházíte. Budete muset vyzkoušet nějakou změnu. Něco změnit neznamená hodně riskovat. Dobře si vše promyslete a pokuste se přemýšlet pozitivně. Dívejte se i jiným směrem, než jste zvyklí. Nakonec vás čeká úleva a poměrně velké uspokojení. Vánoční čas pak můžete trávit s rodinou a pouze odpočívat.

STŘELEC
Více odpočívejte.
Často se až příliš přepínáte. Jednáte občas zbrkle a bez většího přemýšlení. Následky svého počínání pak odstraňujete velmi nesnadno. Je nejvyšší čas se trochu zklidnit a více uvažovat. Dopřejte si trochu klidu a pokuste se více věnovat sami sobě. Je vhodná doba na procházky přírodou a také hodně spěte. Odpočinek vám nyní velmi prospěje a zabrání tomu, abyste se koncem roku nesložili. Pokud to neuděláte, budete mít v závěru roku problémy s psychikou a svátky nebudou zrovna růžové.

KOZOROH
Čerpejte nové síly.
Poměrně hektické období vyžaduje trochu zvolnit tempo. Je na čase se více věnovat své osobě. Myslete také více na své zdraví než na úspěchy. Ty vám nikdo nevezme, ovšem zdraví máte jen jedno. Pokud si trochu odpočinete, vaše další kroky budou mnohem snazší. Opět se budete moci zhluboka nadechnout a říci si, že to všechno za vaše úsilí skutečně stálo a že je tu vánoční pohoda a úžasná představa dalšího skvělého roku.

VODNÁŘ
Nebojte se relaxovat.
Budete muset trochu zvolnit tempo, abyste později mohli zase přidat. Máte před sebou celkem náročný rok a je potřeba se pořádně připravit. Pokud nic nenecháte náhodě, nebudete ničím překvapeni. Připravte se na drobné neúspěchy, ale budou jen hnací silou k další úspěchům. O to více si budete moci Vánoce vychutnat a načerpat pak nové síly na další období.

RYBY
Jste málo rozhodní.
Pokud si nevíte rady, pokuste se někomu blízkému s tím svěřit. Rada bude v těchto chvílích opravdu nad zlato. Více si věřte, usnadní vám to rozhodování i v těch těžších chvílích. Nic rozhodně nevzdávejte a trochu se snažte vyvinout také svou vlastní iniciativu. Rady jsou sice občas potřeba, ale nemůžete stále jen spoléhat na ostatní. Buďte sami sebou, aby si vás okolí mohlo vážit. Jedině s tímto přístupem máte šanci prožít bezvadný přelom roku i pohodové Vánoce.
(toh)


 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2278490
DnesDnes339
VčeraVčera687
Tento týdenTento týden2945
Tento měsícTento měsíc10739

Partnerské weby