Beran
Pozor na chybný odhad
Budete-li se zabývat ryze praktickými věcmi, dejte si velký pozor na chybný odhad. Ten se může projevit i ve vztazích s okolím, a to především u starších zrozenců ve znamení Berana. Raději se tedy do ničeho nežeňte po hlavě, vyhněte se zvýše nému riziku zbytečných a neplodných hádek kvůli maličkostem. Snažte se myslet pozitivně a jednat vstřícně, motivujte vhodně sami sebe.

Býk
Povinnosti si plňte sami
Pohoříte, budete-li se spoléhat jen na pomoc přátel. Sklon přehazovat starosti a povinnosti na bedra druhých budou mít zřejmě všichni zrozenci Býka. Řada rozhodnutí ale leží čistě na vás, odpovědnosti se nevyhnete. Pomýšlíte-li na kariérní postup v rámci svého zaměstnání, neváhejte a zapracujte na něm právě tento týden. V této době jsou vaše šance nejvýhodnější a máte šanci uspět.

Blíženci
Uvolněte vnitřní síly
Uvolněte skrytý potenciál, který ve vás dosud jen dřímal. Nebudete-li se podceňovat, můžete si hezky přivydělat a dopřát si potom opravdu pěkné Vánoce. Především střední generaci ale hrozí, že zabřednou do zbytečného tlachání a přemítání nad životem, které nikam nevedou. Jisté rozbroje může tento týden způsobit váš smysl pro estetiku. Pamatujte, že se nic nemá přehánět!

Rak
Překonejte negativní vlivy
Není pravdou, že vyhraje ten, kdo uteče. To by si měli uvědomit v těchto dnech zejména Raci, kteří budou ve zvýšené míře inklinovat k únikům od reality. Věřte, že je vašich silách úspěšně překonat všechny negativní vlivy, které se kolem vás objeví. Musíte však počítat s tím, že vás to bude stát hodně vypětí a sil. O víkendu se ale přece jen dočkáte uvolnění a najdete půdu pod nohama.

Lev
Neplýtvejte energií
Vaší nespornou výhodou se stanou spolehliví lidé, kterými se obklopujete. Hýčkejte si je a starejte se rovněž o jejich blaho. Právě oni vám totiž mohou mnohé významně ulehčit v maratonu úkolů, jež vás čeká v těchto dnech. Všeobecně byste měli začít pomýšlet na relaxaci a dovolenou, hlavně starší Lvi zřejmě pocítí úbytek sil. Neplýtvejte proto zbytečně energií!

Panna
Štěstí stojí při vás
Štěstí vám nyní bude přát na cestách. Jste-li tedy například obchodními zástupci, vykasejte si rukávy a sedněte za volant, máte před sebou úspěšný týden. Stejně tak si výborně užijí všechny Panny, kteří si naplánovali volné dny a už se vydávají někam do přírody. Měla by proběhnout ve znamení pohody, ale jen pokud dokážete skutečně přestat myslet na pracovní záležitosti.

Váhy
Ověříte si vlastní sílu
Během tohoto týdne se zrozencům Vah nabídnou příležitosti, při nichž si mohou naplno ověřit sílu působení svého charisma. Nakládejte s nimi však opatrně, abyste se nakonec nezamotali do osidel erotické přitažlivosti jisté osoby, na kterou uděláte velký dojem. Ženy Váhy by se každopádně měli zaměřit více na zvelebování svého domova. Snažte se být dětem a partnerovi oporou!

Štír
Budete v jednom kole
V tomto týdnu asi příliš nevydechnete a měli byste počítat i s takovými změnami v soukromí, které se vám příliš nezamlouvají. Ženy mohou získat pocit, že se dostávají mezi mlýnské kameny, muže může naopak ve zvýšené míře ovládat vzdor. Snažte se vidět a přijmout realitu jaká je, myslete na znovuobnovení ztracené rovnováhy a harmonie.

Střelec
Nepodléhejte tlakům
Tento týden si každý Střelec připomene, že člověk mnohdy vydrží víc, než si myslel. Pro všechny Střelce tedy platí rada: Nepodléhejte tlakům a věřte, že se karta zase obrátí. Však ono žádné nebe nezůstane zatažené natrvalo. Směle s rozhlédněte, do vašeho života přicházejí nové možnosti a bude na vás, jak s nimi naložíte, jak je využijete ve svůj prospěch.

Kozoroh
Budete potřebovat odvahu
Díky svým znalostem a schopnostem můžete v těchto dnech šikovně využít i taková prohlášení druhých lidí, která vám původně zněla jen jako plané sliby. Chce to ovšem odvahu, nesmíte se držet při zdi. Zejména muži se nyní mohou stát vůdčími osobnostmi ve společnosti. Vydáte-li se na cesty, buďte opatrní na své věci, nenechte se překvapit zloději a podvodníky.

Vodnář
Resty dejte do popředí
Rádi byste si odpočinuli, ale neplánujte volný víkend, pokud máte před sebou nějaké rozdělané úkoly a pokud vás tlačí resty. Nedokončené záležitosti jakéhokoli charakteru by vás nepěkně potrápily, mohly by se bez nadsázky stát vaší noční můrou. Ať tak nebo tak, Vodnáři by však v návalu pracovních povinností neměli zapomínat ani na partnera a erotiku.

Ryby
Važte si bezpečí a domova
Rybám může tento týden chybět určitá razance a rozhodnost. Únava z předešlých týdnů se podepíše na vaší schopnosti reagovat pružně na nejrůznější situace, které přicházejí, budete si uvědomovat, že vám chybí elán a koncentrace, rovněž vůle prosadit své názory a nápady. O to více potřebujete nyní pocit bezpečí a zázemí, který vám poskytuje láska partnera a dalších členů rodiny.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2336120
DnesDnes252
VčeraVčera800
Tento týdenTento týden1835
Tento měsícTento měsíc16277

Partnerské weby

apartman banner