Beran
Nehazardujte se zdravím
Dokážete si poradit s praktickými problémy a budete mít mimořádně dobré oko na všechny finanční transakce. Zapůsobí vaše přesvědčovací schopnosti, kladně budou zhodnoceny snahy všech lidí z řad Beranů, kteří se rekvalifikují. Určitě byste ne měli lehkomyslně hazardovat se zdravím, jinak všeobecně příznivým dnem je pro vás tento týden středa.

Býk
Informace se vám neztratí
Tento týden bude plný vzruchů, nasávejte informace a podněty, budou se vám hodit zejména v pracovní sféře. Vaši blízcí ocení případné snahy o prohloubení a upevnění vztahů, v této oblasti by měly být spokojeny především ženy. Při manuální práci a jakýchkoli opravách zachovávejte nejvyšší opatrnost, je tu riziko úrazů zaviněných nepozorností.

Blíženci
Oblast vztahů bude ohrožena
U Blíženců se může tento týden projevit jistá zvýšená zarputilost. V pracovní sféře vám může být i prospěšná, ale v oblasti vztahů spíše narazíte, což se týká především mužů. Snažte se o to, abyste si vzali z prožitých situací ponaučení, ale netrápili a netýrali svou mysl zbytečnými výčitkami v případě neúspěchu. Dívejte se vpřed a nezapomínejte na skromnost.

Rak
Snažte se o harmonizaci
Pravděpodobně budete pociťovat nesoulad. Objeví se problémy v domácnosti, možná se vám nebude dařit podle vlastních představ v zaměstnání. Jestliže vás dostihnou nějaké partnerské neshody, neuchylujte se k výčitkám, snažte se o emoční harmonizaci. Věnujte se činnostem, které vás vnitřně obohacují, uklidňující bude společnost přátel.

Lev
Udržujte si nadhled
Pozor na podvodníky a lidi, kteří nemají čisté úmysly! Mohou se objevit například potíže s nedodržením smlouvy nebo slova. Udržujte si proto nadhled a opatrnost, kryjte si záda. Zároveň nepočítejte s tím, že by vám snad tento týden prošla nebo byla tiše tolerována jakákoli nedisciplinovanost. Dodržujte pravidla a totéž vyžadujte od okolí.

Panna
Štěstí stojí při vás
Podle všeho máte štěstí na své straně a ve většině záležitostí se dokážete dohodnout za jakékoliv situace a s kýmkoli. Přesto na to nespoléhejte a k veškerým jednáním přistupujte zodpovědně, řádně se připravte a předem zapřemýšlejte nad případnými možnostmi i komplikacemi. Náladu vám vylepší milostné vztahy. Na cestách vás čeká radost.

Váhy
Opatrně s financemi
Hvězdy radí opatrnost ve finančních záležitostech, pozor by si měly dát zejména Váhy narozené kolem 25. září. Nenechte se svést k nepředloženým výdajům, kalkulujte a přemýšlejte nad tím, co si můžete dovolit. Dny vás budou svádět k flirtování, ale i tady je zapotřebí vědět, kde jsou hranice. Zvláště máte-li zákonitého partnera a nechcete se dočkat nepříjemností.

Štír
Týden plný zábavy
Dejte bez obav průchod své přátelskosti. Váš smysl pro družnost a pohostinnost bude pro okolí doslova balzámem na duši. Užívejte si setkání a zábavy ve společnosti, v tomto týdnu je to pro vás významný stimul a obohacení. Ke konci víkendu nepropadejte panice, ukáže-li se, že jste svůj rozpočet zatížili poněkud více, než jste plánovali. Důvěřujte si, vše bude zase brzy v pořádku.

Střelec
Větší komunikace by neuškodila
Můžete se dostat do sporů. Lidé, s kterými nesouhlasíte, se možná budou pokoušet vysvětlovat své postoje, ale zřejmě projevíte jistou neústupnost, zvláště pokud už jste se rozhodli, jak se k jejich názorům zachováte. Více komunikujte s okolím na všech dostupných úrovních, zintenzivněte rodinné a příbuzenské vztahy.

Kozorožec
Přijdou další plány
Tento týden ve vás nastartuje novou chuť do života, ke slovu se pravděpodobně dostanou nové plány do budoucna. Týkají-li se vašeho zaměstnání, využijte nabízených možností, spoléhejte na své seriózní a sebevědomé vystupování. Zvláště muži - Kozorožci by si ale měli dát pozor, aby nic neuspěchali. Ve vztahu k partnerovi nebuďte necitliví, nepřehlížejte hrozbu hádky.

Vodnář
Rozdávejte pohodu
Jste ve formě, co se týče inteligence i rozhodnosti. Neměli byste však vystupovat příliš autoritativně, neboť toto jednání by v těchto dnech mohlo vyvolat ve vašem okolí jisté podráždění. Snažte se kolem sebe šířit pohodovou náladu. Věnujte pozornost dětem, máte příležitost k pochopení a duševní podpoře. Nezapomínejte ani na rodiče, potřebují vaši lásku.

Ryby
Zaberte a výsledky se dostaví
Doba svádí k lenošení, vy si ale buďte jistí, že nic nezískáte zadarmo. Naopak budete muset opravdu zabrat. Věnujte se tedy s vervou záležitostem, od kterých očekáváte výsledky a nějaký užitek. Úspěch přijde jen tehdy, máte-li pro svá jednání solidní partnery. A pozor! V ohrožení je zdraví Ryb trpících dušností a alergiemi. Pokud nějaké problémy pozorujete, okamžitě k lékaři!
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2334357
DnesDnes72
VčeraVčera852
Tento týdenTento týden72
Tento měsícTento měsíc14514

Partnerské weby

apartman banner