Beran
Vyhněte se hádkám
Budou vám vadit příliš výstřední lidé. Pokud ale není vyhnutí a dostanete se s nimi do kontaktu, nemá smysl se pouštět do slovních konfrontací. Hádkám se raději vyhýbejte, nic dobrého nevěstí. Tyto dny jinak pro vaše znamení sl ibují dostatek energie. Ženy z řad Beranů by však měly svůj temperament poněkud tlumit, aby se jich okolí nezaleklo.

Býk
Připravte se na změny
Možná budete muset z počátku týdne trochu slevit z vlastního pohodlí, některé Býky čekají nutná opatření a změny. Neztrácejte však zbytečně hlavu, situaci držíte pod kontrolou a druhá část týdne je vám opět celkem příznivě nakloněna. Starší zrozenci by neměli přehlížet jisté nabízené šance v pracovní sféře a mladší může zase překvapit nová láska.

Blíženci
Nelétejte ve výšinách
Materiální úspěchy zatím rozhodně nečekejte. Držte se při zemi, velkým investicím se tento týden vyhněte. Soustřeďte se více na duchovno a vztahy. Věnujete-li budování zázemí dostatek energie, vrátí se vám dvojnásob. Získáte nejen náklonnost a pocit souznění, ale také tolik potřebnou podporu na další cestě za realizací svých plánů.

Rak
Komunikace vám prospěje
Raci mohou směle vyrazit na cesty, kde osvědčí svou obratnost a dovednosti v oblasti mezilidské komunikace. Ale ani ti z vás, kteří zůstanou na domácí půdě, se v tomto týdnu rozhodně neztratí. A jestliže snad máte dojem, že vám chybí rodinné štěstí, nežehrejte na osud a snažte se sami udělat něco pro to, aby se situace změnila.

Lev
Zachovejte klid
Neměl by vás rozčílit záporný postoj někoho z blízkých lidí, kterým vyjádří svůj nesouhlas s vaším jednáním nebo aktivitami. Každý má přece právo na vlastní názor a vám vůbec neuškodí, zvolíte-li jiný úhel pohledu. V praktických otázkách byste neměli dlouho váhat, zvláště bude-li třeba podat někomu pomocnou ruku.

Panna
Nepodléhejte melancholii
Abyste se nyní úspěšně vypořádali se všemi nástrahami a potížemi tohoto týdne, budete potřebovat velkou dávku vnitřní síly a vyrovnanosti. Především ti starší mohou podlehnout jisté melancholii a přecitlivělosti, budou ve zvýšené míře zranitelnější. Snažte se proto přemýšlet racionálně, nepřehlížejte fakt, že máte přátele a na problémy nejste sami.

Váhy
Láska je na obzoru
Neztrácejte hlavu. Patříte mezi lidi rozumné a obětavé, váš klid ale vezme rázem za své, pokud se zamilujete. A právě láska může teď opět zaklepat na vaše dveře. Je jen na vás, zda ji pustíte dál. V každém případě však buďte ve výběru partnera obezřetní, což platí především pro ty, kteří byli delší dobu sami. Nedejte jen na vnější dojem.

Štír
Všechno se vyřeší samo od sebe
Nesnažte se dirigovat dění ve svém okolí, dejte věcem volný průběh. Nepřidělávejte si zbytečně práci a starosti, však se během ubíhajících dní ukáže, kde je zapotřebí vašeho zásahu. Věřte, že se mnohé nakonec v klidu vyřeší i bez vašeho osobního přičinění.
Na pozoru by se měly mít mladší ročníky žen.

Střelec
Vyzdvihněte vaše klady
Na některé Střelce zapůsobí tlak z okolí, mohou být dokonce donuceni vyrovnat své účty s partnery nebo jinými rodinnými příslušníky. Někteří Střelci by se měli poněkud zamyslet. Jestliže nechtějí splakat nad výdělkem, nesmějí to přehánět s tolerancí k vlastním chybám. Soustřeďte se na své povahové klady a uplatněte je v životě!

Kozorožec
Rychlost se vyplatí
Řada Kozorožců možná s hrůzou zjistí, že se věci stáčejí někam, kde je mít nechtěli. V takovém případě neváhejte a jednejte urychleně, jinak se později ocitnete v područí událostí, ze kterých vycouváte už jen velice těžko. Vsaďte především na diplomacii a cestu dohod, panovačnost není na místě.

Vodnář
Dobrotu ukazujte jen s mírou
Nejste stavění na to, abyste nečinně přihlíželi problémům druhých. Nebude ale od věci, když si uvědomíte, že každý nese zodpovědnost za své činy sám. Tím, že se snažíte pomáhat, sice zmírníte jinak tvrdý dopad reality na vám blízké osoby, zároveň tak ale oddalujete okamžik jejich prozření. I dobročinnost má své meze.

Ryby
Obezřetnost je na místě
Zaměřte se na řešení praktických věcí, stavění vzdušných zámků vás neuživí. Pokud se rozhodnete jednat otevřeně, volte svá slova rozvážně. Někteří lidé ve vašem okolí jsou přecitlivělí a pravdu by nemuseli unést. Zejména starší ročníky by měly zvýšit obezřetnost při setkání s cizími osobami, zájem je pravděpodobně veden zištnými pohnutkami.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279288
DnesDnes403
VčeraVčera734
Tento týdenTento týden3743
Tento měsícTento měsíc11537

Partnerské weby