Beran
Rozhodněte se pro změnu
Vaše rozh odnutí se bude týkat buď delší cesty nebo vašeho vnitřního vývoje, možná obojího. V každém případě uděláte dobře, pokud se rozhodnete pro změnu, neboť beze změny nemůže dojít k rozvoji, nemůže se nalézt další směr. Dostanete se k záležitostem, o kterých jste doposud mohli jen snít. Nyní je budete mít na dosah.

Býk
Příznivé dny
Počátek období bude pro vás příznivý. Spolehněte se na přízeň a na pomoc těch, kteří jsou vám blízcí a žijí kromě jiného i vašimi cíli a plány. Nezapomeňte však na štědrost, kterou máte vůči těmto lidem projevovat. Budete mít úspěchy snad ve všech oblastech aktivit. Určitě nepodlehněte vůli svých nepřátel či konkurence.

Blíženci
Neodmítejte pomoc ostatním
V prvních dnech tohoto období se nevyhnete jistým nepříjemným záležitostem. Jejich kořeny jsou v minulosti. Lze je však překonat trpělivostí a vůlí. Určitě neodmítejte pomoci lidem, kteří vás o to požádají, zvláště pak z řad těch, které znáte. Koncem období se vaše problémy vyřeší jakoby mávnutím kouzelného proutku. Určitě tomu napomůžete svojí pílí.

Rak
Štěstí se vás bude držet
Štěstí vás bude doprovázet ve všech situacích, ve kterých se ocitnete včetně těch, jež pro vás mohou být nebezpečnými hrozbami. Tento trend bude neměnný, neboť je třeba, abyste využili šance a objevili dosud neobjevené, s čím vám bude dovoleno pracovat. Následně vám to umožní snazší rozhodování v situacích, kdy se dostanete do různých konfrontací.

Lev
Budete vystaveni tlakům z okolí
První polovina období pro vás bude značnou zkouškou sil a vaší trpělivosti, neboť budete vystaveni velkým tlakům jak ze strany soků a konkurence, tak i ze strany vašich blízkých a známých. Máte však předpoklady mnohé problémy usměrnit tak, abyste nakonec zvítězili. To poznáte v čase, kdy dostanete dobrou zprávu. Mnohem snáze si tak vytvoříte "štít", který vás ochrání.

Panna
Naučte se trpělivosti
Určitě buďte trpěliví a setrvejte ve svých postojích, neboť jenom tak budete schopni uchránit to, co jste dosud vybudovali. Nepodléhejte nátlaku a přáním, která budou vůči vám uplatněna různými lidmi. Koncem období se vám podaří rozjet nový projekt či akci. Spolehněte se na spolupráci s věrnými spojenci, užijte si krásné svátky.

Váhy
Vyhněte se slepým uličkám
Pokud to půjde, buďte si vědomi věcí, které jsou mezi nebem a zemí. Pomůže vám to vysvětlit si zákulisí jistých událostí, které proběhnou a zároveň na tomto základě se budete umět správně rozhodovat. Vyhnete se tak slepým uličkám. Buďte trpěliví a vydržte ve svých činnostech. Dosáhnete pak konkrétních výsledků, kterých jste se již možná vzdali. Věřte, že vše dobře dopadne.

Štír
Těšte se na finance
Máte velké předpoklady získat jistý finanční obnos. Jestli to bude formou odměny za práci či výhra v sázce nebo dar, to záleží na vašich činech v nedávné minulosti. Pokud to půjde, přeneste něco z obnosu na ty, na kterých vám záleží. Prokážete tak vstřícnost, která se vám následně v dobrém vrátí. Klidně se pak zúčastňujte společenských akcí a sezení s přáteli.

Střelec
Mějte vnitřní disciplínu
V tomto období, které vás čeká, budete řešit i některé nepříjemné situace, nicméně je díky své vnitřní disciplíně zvládnete natolik dobře, že ani vaši nepřátelé či konkurenti nedosáhnou větších úspěchů. Dbejte obecně na rovnováhu protichůdných sil. Vánoční svátky ale prožijete v pohodě.

Kozoroh
Nezapomínejte na přátele
Abyste byli uchráněni před jedem svých protivníků, bude dobré spolehnout se na staré spojence z dřívějších válek, prostě na ty, o kterých víte, jak se chovají v kritických situacích. Ty štědře odměňte za jejich služby již předem. Buďte komunikativní. Hovořte s těmi, na kterých vám záleží, i o svých záměrech.

Vodnář
Záležitosti se postupně upraví
Toto období pro vás může být mimořádně obtížné. Proto buďte trpěliví a vynalézaví, ať víte jak různými problémy proklouznout. Vězte, že do Vánoc se záležitosti upraví do konstelace, která vám již nebude ubližovat. Nouzi a nedostatek eliminujte včasným nahromaděním materiálních a finančních prostředků. Nepodlehněte tlakům okolí a vyhrajete.

Ryby
Každý problém má cestu ven
Ze všech problémů, do kterých se dostanete, naleznete cestu ven. Určitě buďte ve spojení se svou intuicí. Pokud máte komplikace se státními úřady, pak i ty budou mít tendenci k neutrálnímu řešení. Nicméně jistou aktivitu z vaší strany to určitě bude vyžadovat. Poté naleznete nové možnosti jak pokračovat. Vydržte a vaše úsilí se naplní. Možná i sny, které v sobě již dlouho nosíte.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2148994
DnesDnes551
VčeraVčera773
Tento týdenTento týden3262
Tento měsícTento měsíc16809

Partnerské weby