Sex není žádné sprosté slovo a je pro náš život prostě nezbytný. To je holý fakt. Jenomže v určitém věku se naše libido ukolébá k poklidnému spánku a máme zaděláno na problém. Následná frustrace není nic příjemného, ale není

třeba házet flintu do žita. Milostný život lze osvěžit pomocí afrodiziak, a to těch nejlepších – přírodních.

Příroda do své náruče ukryla hned několik zaručených pomocníků. Mezi přírodní afrodiziaka patří třeba celer, pepř nebo česnek. Dají se použít různě, můžeme je osmažit, uvařit nebo z nich udělat třeba salát. Výborný a málo známý je čaj z kotvičníku zemního, který má velmi příznivý vliv na libido u žen i u mužů. Tato zázračná bylinka stimuluje nejen chuť na sex, ale má příznivý vliv na intenzivnější prožití orgasmu, pomáhá i při překonávání prvních příznaků klimakteria, jako jsou návaly horka a náladovost. Je to opravdu kouzelná bylinka, úspěšně se využívá také jako podpůrný prostředek při léčbě neplodnosti či na zlepšení potence. Navíc doslova nakopne imunitní systém, pomůže zvládnout únavu, stres a dodá ztracenou energii. Tento malý zázrak lze koupit ve formě čaje nebo kapslí.

Poněkud exotičtějšími, ale také finančně náročnějšími, afrodiziaky jsou například kapary, datle nebo chřest. Zabrousit můžeme také do světa sladkého, kde svůj účel splní čokoláda či med. A zrovna tyto dvě suroviny můžete použít hned na několik lákavých způsobů. Pokud nic z toho nezabere, nabízí se jako vhodná účinná alternativa například přírodní tabletky Zerex (obsahují extrakt z tradičních bylin a důležité aminokyseliny).

(tz, luv)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2040765
DnesDnes847
VčeraVčera906
Tento týdenTento týden4350
Tento měsícTento měsíc15118

Partnerské weby