Nosíte hlavu v oblacích? Potkali jste muže svých snů a s láskou to vypadá, že je na dobré cestě? I když je pro zamilovanost typické, že člověk toho druhého vnímá přes růžové brýle, je dobré si všímat některých věcí, které by mohly být signálem, že se vztah neubírá správným

směrem.

Představování. I když je k vám milý, pozorný, štědrý, jeho city se zdají být upřímné, jinak to může být ve chvíli, kdy potkáte zcela náhodou na ulici jeho kamaráda. Pokud se k vám najednou nehlásí, nechá vás stát opodál, nemá v úmyslu vás představit jako svoji přítelkyni, pak se lze domnívat, že to s vámi nemyslí moc vážně.

Dochvilnost. Zpravidla není jeho parketou. Samozřejmě se může stát, že ho zdržela pracovní schůzka, dopravní zácpa, ale pokud vás nechá čekat, aniž by své zpoždění telefonicky odůvodnil, je to projev sobeckosti. Má to být vždy muž, který stojí první na dohodnutém místě. Pokud tomu tak není, nestojí za to, abyste o něho projevovala zájem.

Bývalé lásky. Ne každý muž o nich dokáže diskrétně mlčet. Jestliže se o svých bývalých láskách vyjadřuje netaktně, zveličuje jejich nedostatky, pomlouvá je, můžete si být jistá, že totéž se bude jednou týkat i vás. Leccos může napovědět vztah pana Úžasného k jeho matce. Mějte se na pozoru, pokud ji zanedbává, nejsou spolu v kontaktu, netelefonují si, nenabídne jí svou pomoc. Vaší pozornosti by také nemělo uniknout, jak se chová ke svým kolegyním, k ženám na ulici, zda je běžným zvykem, že se otočí za každou sukní a komentuje vzhled žen.

Umí vařit? Muži, kteří jsou labužníky v kuchyni, mají být i labužníky v životě. Říká se, že jak se muž chová u stolu, tak si počíná v posteli. Jestliže se umí ohánět u sporáku, budete mít velkou výhodu. Třeba také v tom, že vás nebude považovat pouze za svou hospodyni. Pokud má problém s uvařením pouhého čaje nebo vajíček, a ještě se tím chlubí, zřejmě s tím nic neuděláte. Ale postupně můžete zjistit, že je mu zatěžko i uklidit svůj talíř ze stolu po jídle.

Za volantem. Až do chvíle, než jste usedla jako spolujezdec do jeho auta, jste ho považovala za fajn chlapa. Pokud i rušný provoz na silnici zvládá s přehledem, při rychlé jízdě se vedle něho cítíte bezpečně, je všechno v naprostém pořádku. Máte-li však pocit, že v nepřehledné koloně zbytečně riskuje, na křižovatce neukázněně reaguje na světelné znamení, třesete se strachem v ostrých zatáčkách, máte zřejmě co do činění s nevyzrálým frajírkem, který vás nejspíš nebude chovat jako v bavlnce.

Hádka. Každý den nemůže být zalitý sluncem. Hádky patří k životu, ale je důležité, zda společně dojdete k nějakému schůdnému kompromisu, nebo skončí jeho zběsilým boucháním do stolu, uraženým odchodem či dokonce zesměšňováním a nadávkami. Pokud je ochoten nacházet řešení, umí přiznat chybu, omluvit se, pak je to známka toho, že se váš vztah může v budoucnosti pozitivně posouvat. V opačném případě bude lepší, když se poohlédnete po někom jiném.

(mav)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2100338
DnesDnes572
VčeraVčera898
Tento týdenTento týden572
Tento měsícTento měsíc22124

Partnerské weby