Právě na stánku

Od 2. prosince do 15. prosince 2023

Časopis Spirit si můžete koupit v tištěné podobě a prolistovat ho. Stejně tak si ale můžete přečíst jeho zajímavé články nebo horoskopy na svém tabletu a mobilním telefonu!

Tajemno, záhadná místa, podivné jevy a fenomény: Co prozradí vaše sny? Řád bojových mnichů, tajemné médium, symbolika adventního věnce, okénko Astrologické společnosti ČR…

Klíč ke šťastné budoucnosti: Aktuální předpovědi, mandala na pomoc při atopickém ekzému, čínský horoskop na prosinec.

Meditace: Pro povzbuzení – proběhne ve dnech 4. a 11. prosince v čase od 20.00 do 20.10 hodin.

Zdraví: Olivový olej na zdraví, na cukrovku pohybem, pokrokový Hippokratés, orgonit zlepšuje zdraví a přináší štěstí, nepodceňujte chřipku…

Životní styl, tipy pro krásu, do domácnosti či na zahradu: Péče o pleť v chladnějších dnech, nebojte se vrásek, vánoční pečení, užitečné nápady, jak na nezvané podnájemníky?

Zajímavosti: Novinky ze světa vědy, medúzy patřily k vládcům moří…

Zábavný test, vaše příběhy, soutěže, křížovky, pranostiky…

Planety radí i varují

Na období od 2. do 8. prosince

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

Pokud je to možné, vyhněte se stresu a rozčilování. V těchto dnech právě emoce velmi snadno ovlivní váš celkový fyzický stav. Začíná vám chybět slunce a celkově má organismus sklon k hibernaci, ke zpomalení a odpočinku. Určitě pomůže saunování a doplnění vitaminů C a D.

Láska a vztahy:

Musíte se smířit s tím, že co jednou skončilo, to se nedá obnovit. I opakované pokusy budou neúspěšné, snahu odložte na jaro. Musíte se osvobodit od citové závislosti, jinak vám hrozí velké ponížení.

Rada týdne:

Zlepší se vaše finanční situace, tak si to užijte.

Na období od 9. do 15. prosince

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

Ve středu je novoluní ve Střelci, a proto v polovině týdne hrozí zvýšená citlivost na bolesti kyčlí, kolen a stehenních svalů. Pomůže kostivalový čaj. Naši předkové tvrdili, že vše, co roste pod zemí, pomáhá zpevnit kosti a klouby.

Láska a vztahy:

Vydržte a rozhodně nikomu nepodlézejte. Poškodili byste sami sebe. Je dobře si uvědomit vlastní cenu a zachovat si hrdost. To ale neznamená, že se nemá odpouštět. Nyní ale jen oboustranně.

Rada týdne:

Čekají vás zajímavá setkání.