Právě na stánku

Od 13. července do 26. července 2024

Týdeník Spirit si můžete koupit v tištěné podobě a prolistovat ho. Stejně tak si ale můžete přečíst jeho zajímavé články nebo horoskopy na svém tabletu a mobilním telefonu!

Tajemno, záhadná místa, podivné jevy a fenomény: Změněné stavy vědomí a nové technologie, Jižní Afrika v legendách a pověstech, kov mágů, okénko Astrologické společnosti ČR…

Klíč ke šťastné budoucnosti: Aktuální předpovědi, numeroskop na srpen, mandala na potíže se zuby.

Meditace: Pro zdravou pokožku – proběhne ve dnech 15. a 22. července v čase od 20.00 do 20.10 hodin.

Zdraví: Co je sekundární hypertenze? Výhody bylinkových čajů, ájurvéda aneb umění žít…

Životní styl, tipy pro krásu, do domácnosti či na zahradu: Obelstěte rok narození, pryč s chloupky, kam v Praze na piknik? Koupel v rose, netradiční hlohová marmeláda, dobroty, kterým neodoláte…

Zajímavosti: Novinky ze světa vědy, tání ledovců zpomaluje rotaci Země, největší kolekce unikátních hudebních nástrojů, které celebrity mají zálibu v hazardu a v kasinových hrách už něco vyhrály?  

Zábavný test, vaše příběhy, soutěže, křížovky, pranostiky…Planety radí i varují

Na období od 13. do 19. července 2024

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

V tomto týdnu rozhodně nepokoušejte osud nadměrnou konzumací alkoholu. Díky postavení planet by to mohlo mít vážně následky pro vaše zdraví. A to nejen jako příčina úrazu, nehody, ale především může dojít k poškození ledvin a jater. Tyto orgány nyní budou velmi citlivé na cizorodé látky.

Láska a vztahy:

Při hádce pečlivě naslouchejte, právě v rozjitřených emocích váš partner vyjeví pravdu, což vás možná překvapí. Nejsou nutná převratná řešení, rozchody, ale vše si uložte do paměti.

Rada týdne:

Rozhodně se v práci a nebo mimo rodinu nesvěřujte nikomu se svými problémy.

Na období od 20. do 26. července 2024

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

V neděli je úplněk v Kozorožci, a to je příznivá situace ke zlepšení zdravotního stavu pohybového aparátu. Proto je vhodné vyrazit na delší procházku, či dokonce lehčí horskou túru. Bez obtíží vše zvládnete a tělo si samo řekne, kdy má dost. Možná budete překvapeni vlastní výdrží.

Láska a vztahy:

Bude panovat klid a mír i v problematických vztazích. Mějte se ale na pozoru, změna může přijít velmi rychle – nenechte se k ničemu vyprovokovat.

Rada týdne:

Bude to úspěšný a příjemný týden, především v práci.