Právě na stánku

Od 23. září do 6. října 2023

Časopis Spirit si můžete koupit v tištěné podobě a prolistovat ho. Stejně tak si ale můžete přečíst jeho zajímavé články nebo horoskopy na svém tabletu a mobilním telefonu!

Tajemno, záhadná místa, podivné jevy a fenomény: Tajemní rosekruciáni, smrtící léčba baby Anujky, kde mají na jídelníčku strašidla? Tajemství minulých životů, místo s pozitivní energií…

Klíč ke šťastné budoucnosti: Aktuální předpovědi, mandala na hormonální nerovnováhu, pohyb a vliv planet v měsíci říjnu. Galský horoskop…

Meditace: Pro posílení imunity – proběhne ve dnech 25. září a 2. října v čase od 20.00 do 20.10 hodin.

Zdraví: Olivový olej – zázrak přírody či dar bohů? Využití kořene kostivalu, terapeutické účinky čtení knih, co prospívá játrům, proč vás trápí bolesti hlavy či migréna?

Životní styl, tipy pro krásu, do domácnosti či na zahradu: Jak vybrat skvěle vypadající kabát, pleť jako samet, očista těla prodlužuje mládí, jak se dobře vyspat?

Zajímavosti: Novinky ze světa vědy, porcelánový poklad, chůvička pro včely, které celebrity raději vůbec nesedají za volant a které přišly o řidičský průkaz?

Zábavný test, vaše příběhy, soutěže, křížovky, pranostiky…

Planety radí i varují

Na období od 23. do 29. září

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

Potrápí vás nečekané a úporné bolesti kolen a kyčelních kloubů. Ze značné části za to může počasí a probíhající změny magnetismu. Rozhodně pomůže cvičení, vhodné bude využít i prostředky tradiční medicíny. Třeba známou tygří mast.

Láska a vztahy:

Vyhněte se dobrodružným výletům a večírkům s neznámými lidmi. Nepřekračujte okruh kamarádů a známé prostředí.

Rada týdne:

Nevěřte lidem z bank a pojišťoven, odložte svá rozhodnutí na příhodnější čas.

Na období od 30. září do 6. října

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

V pátek je úplněk, využijte tedy tento den, ale můžete klidně i sobotu, k půstu. Stačí, když bude dvanáctihodinový. Třeba od 6.00 hodin do 18.00 hodin. To se dá vydržet. Následující den po půstu je vhodná bezmasá snídaně až v 10.00 hodin. Dostaví se pocit lehkosti a uvolnění. Pozitivní vliv na zdraví je zaručen.

Láska a vztahy:

Nechte se unášet proudem, nic neorganizujte, pozorujte okolí a hlavně – sledujte objekt své lásky. Nepříjemné překvapení vás, bohužel, asi nemine.

Rada týdne:

Nebojte se zeptat, ale nepočítejte s tím, že vám někdo řekne pravdu.