Právě na stánku

Od 24. února do 8. března 2024

Časopis Spirit si můžete koupit v tištěné podobě a prolistovat ho. Stejně tak si ale můžete přečíst jeho zajímavé články nebo horoskopy na svém tabletu a mobilním telefonu!

Tajemno, záhadná místa, podivné jevy a fenomény: Ovlivňují geny sklon k násilí? Unikátní a tajemné pařížské katakomby, co všechno umí siderické kyvadlo? Norimberské pověsti a legendy, rozumíte své kočce? Okénko astrologické společnosti ČR…

Klíč ke šťastné budoucnosti: Aktuální předpovědi, numeroskop na březen, mandala pro uvolnění tlaku na hrudi.

Meditace: Pro sílu a odolnost – proběhne ve dnech 26. února a 4. března v čase od 20.00 do 20.10 hodin.

Zdraví: Psychické nemoci z pohledu šamana, co může způsobit zánět v těle? Lžička skořice po ránu, zázračný rakytník, bazalka proti migréně…

Životní styl, tipy pro krásu, do domácnosti či na zahradu: Líčení pod brýlemi, rostliny, které mohou ubližovat, sladkosti ke kávě…

Zajímavosti: Novinky ze světa vědy, rozluštili vědci původ života na Zemi a víte, které slavné osobnosti byly v dětství adoptovány?

Zábavný test, vaše příběhy, soutěže, křížovky, pranostiky…

Planety radí i varují

Na období od 24. února do 1. března 2024

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány dle starých astrologických knih:

Nyní, koncem února, je více problémů se srdcem. Zkušení vědí, že v tomto období je větší únava a dušnost. Proto naši předkové, v rámci půstu, více konzumovali ryby a všem živočišným tukům se vyhýbali. Určitě jsou vhodné jodové doplňky stravy a speciální minerální vody s obsahem jodu a hořčíku.

Láska a vztahy:

Může nastat střídání nálad a situací. Chce to zachovat klid. Co se jeden den dohodne, druhý nemusí platit. Jednou láska, poté pochyby i nenávist. Především ženy budou vyhlížet nové příležitosti, aby pak záhy poznaly, že je to „z bláta do louže“. Musí si uvědomit, že to, co mají, není k zahození.

Rada týdne:

Nebuďte lehkomyslní s vydáváním peněz – kontrolujte i svého partnera.

Na období od 2. do 8. března 2024

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány dle starých astrologických knih:

Dle postavení planet se bude výrazněji projevovat účinnost látek a vnějších vlivů. Je tedy třeba dát si pozor na léky, budou silně působit. Raději se v těchto dnech vyhněte kumulaci různých medikamentů. Rozhodně si dejte pozor při těžké práci a při pobytu v prašném a zakouřeném prostředí.

Láska a vztahy:

Je na čase zásadně projevit své stanovisko a nahlas vyjádřit zájem a názor. To platí i v případě, že někoho chcete odmítnout, nebo hodláte ukončit dlouhodobý vztah.

Rada týdne:

Očekávané peníze se opozdí.