Beran

Jak se budete cítit v roce 2018:

V první čtvrtině roku na vás budou velmi působit okolní vlivy. Je možné, že se nebude cítit

nejlépe. Nejlepším řešením by měla být očista organismu. Ve druhé čtvrtině nebudete k sobě upřímní a budete se snažit zatajovat své pravé pocity před ostatními. Vaše touhy a pokušení budou tak silné, že si je v létě budete chtít splnit za každou cenu. Ve třetí a čtvrté čtvrtině roku vás přepadne obrovská chuť odjet někam hodně daleko a zažít pohádkovou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Na konci příštího roku vás mohou přepadnout nějaké nečekané bolesti, které vám mohou trochu pokazit samotný závěr roku.

Finance a jak s nimi nakládat:

V první polovině roku bude dobré investovat do studia, kurzů či si jen koupit nějakou odbornou knížku. Také je na místě investovat do svého okolí a někomu pomoci, udělat dobrý skutek. V budoucnu se vám to vrátí. V roce 2018 nebude na místě chovat se sobecky, jelikož i vy budete potřebovat v někdy pomoci. Pokud hledáte novou práci, bude velmi těžké najít to správné zaměstnání, ale při zvýšené aktivitě se to může podařit. V polovině roku byste měli bojovat o změnu podmínek v zaměstnání. V tomto období si dávejte pozor na podepisovaní různých smluv, může v nich být nějaký háček, který by vám mohl způsobit nesnáze a komplikace. Hrozí nečekané a zbytečné ztráty. A nemusí se jednat jen o peníze.

Rodina:

Očekávejte přírůstek do rodiny, v popředí budou i vaši mazlíčci.

Pozor na ženu, která by se vám mohla snažit vzít vaše štěstí. Na náhody v tuto chvíli nevěřte, jelikož tady platí, že co nezasejete, to nesklidíte. Neměli byste otálet, pokud možno, a nic neodkládejte. Na nějaké řešení by mohlo být pak pozdě.

Čekají vás, či vaše blízké, nějaké soudní spory. Pokud můžete, neodkládejte je, jelikož by se vám to mohlo vymstít.

Vztahy

Pro nezadané:

Začátkem roku se seznámíte s někým novým a budete s ním trávit dost času po večerech. Je to vhodná doba k tomu odpustit svým blízkým a znovu obnovit některé svazky. Budete upřednostňovat spíše volné vztahy.

Pro zadané:

Se svým protějškem prožijete začátkem roku nějakou zajímavou akci, nebo si zajdete alespoň na romantickou večeři. Pokud vás partner bude malinko zlobit, nejlepším řešením je odpustit mu a nedělat si zbytečné starosti, neboť půjde o maličkosti. Jestli se vám bude zdát, že vaše drahá polovička poněkud zlenivěla, nebude se jí chtít s vámi třeba do přírody nebo na koncert, nezůstávejte doma, běžte sami a užívejte si. Po cestě někoho určitě potkáte a budete se dobře bavit. Pokud plánujete rodinu, tak nejlepší období by mělo být ve druhé polovině roku. Podle karet ti, kteří jsou zadaní, ale nejsou sezdaní, by se v roce 2018 měli rozhodnout pro zasnoubení či rovnou svatbu. Je pro to příznivé období. Dle karet v roce 2018 hodně Beranů dostane nabídku k sňatku.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2609773
DnesDnes457
VčeraVčera689
Tento týdenTento týden4725
Tento měsícTento měsíc17743

Partnerské weby

apartman banner