Býk

Jak se budete cítit v roce 2018:

Začátkem roku byste si měli dávat pozor na to, co říkáte a komu. Mohlo by se vám to vymstít. Nikoho nepomlouvejte, i když budete mít velkou chuť. Nikoho neurážejte, neboť platí pravidlo zpětné vazby. V první polovině roku

pocítíte velkou chuť být nezávislí na ostatních. Zažijete plno příjemných, ale i nepříjemných, překvapení. Rozhodně se budete chtít vyhnout nudě, a proto uděláte vše, co se dá. V létě pocítíte obrovský příval energie. Na podzim a v zimě už to takové nebude, pohltí vás práce a pocítíte hodně stresu a napětí. Je čas se podívat na nějaké příjemné a milé místo, kde jste dlouho nebyli.

Finance a jak s nimi nakládat:

Začátkem roku využijete velkých slev a koupíte si konečně to, co jste chtěli už delší dobu. V první polovině roku budete muset hodně bojovat a pracovat, abyste sklidili úspěchy a uznání, a to by se vám také mělo podařit. Narozeniny oslavíte ve velkém. V létě investujete do nádherné dovolené s rodinou, která se opravdu vydaří. Budete sebe a své blízké rozmazlovat, jelikož úsilí, které jste vynaložili v první polovině roku, opravdu stálo za to. Ke konci roku si užívejte relaxu, wellness aktivit, sauny apod.

Rodina:

V rodině vás čeká plno rozhodování a hodně zábavy. Ve druhé polovině roku 2018, pokud budete mít určité tušení, včas blízké varujte před obtížemi, aby se předešlo nějakým nepříjemnostem a následně zklamání či smutku.

Na koníčky v roce 2018 moc času nebude, čeká vás tedy rozhodování, zda dát přednost práci či zábavě. Je možné, že tento rok budete řešit nějaké zdravotní potíže blízkých.

Vztahy:

Pro nezadané:

Máte hodně ctitelů a ti vás budou rozmazlovat různými dárečky a překvapeními. Na jaře se ukáže, kdo je ten pravý, a s tím se dáte dohromady. Ve druhé polovině roku pozor na soky.

Pro zadané:

Váš partner vás bude rozmazlovat a hýčkat. Budete se cítit opravdu skvěle. Můžete se na svůj protějšek ve všem spolehnout a důvěřovat mu. Čekají vás krásné procházky, které váš vztah ještě více zpříjemní. Ve druhé polovině roku 2018 se vám do vztahu začnou plést vaši předci, a to jak v pozitivním, tak i negativním smyslu. Radujte se z maličkostí.

Hana Tylečková

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2609741
DnesDnes425
VčeraVčera689
Tento týdenTento týden4693
Tento měsícTento měsíc17711

Partnerské weby

apartman banner