Blíženci

Jak se budete cítit v roce 2018:

Na začátku roku utrpíte nějaké ztráty. Jakmile přijde jaro, uvědomíte si, že stojíte na místě a budete chtít rozčeřit stojaté vody. Sluníčko vás nabije energií a potáhne vás do přírody. Pocítíte nutnost

rozmazlovat a obdarovávat okolí. V polovině roku pro vás bude nejdůležitější rodina, mnozí zatouží po potomkovi. Ve druhé polovině roku vám bude nejlépe ve společnosti příjemných lidí, což pro vás bude to nejlepší. Rozhodně nebuďte sami. Duševně se budete cítit skvěle, jelikož na co sáhnete, to se vám opravdu podaří. Můžete si být jistí, že sklidíte velký obdiv a možná i slávu.

Finance a jak s nimi nakládat:

Čeká vás velké rozhodování - do čeho tento rok investovat. Mnohé totiž nebude ve vašich finančních možnostech. I když budete chtít nakupovat a utrácet, v první polovině roku byste se měli uskromnit. Peníze budete potřebovat ve druhé polovině roku, kdy byste měli investovat například do dovolené. Oddych vám jen prospěje, nejlépe v přírodě. Stromy a čerstvý vzduch vám pomohou srovnat myšlenky. Dávejte si pozor na překročení rychlosti a dopravní přestupky, hrozí vám pokuta. Pokud pomýšlíte na svatbu, tak začátkem podzimu by byla nejvhodnější doba. Ke konci roku se objeví nějaké resty z minula, které jste odložili. Zavládne chaos, proto postupujte systematicky.

Rodina:

V rodině by se měl uskutečnit výhodný nákup či prodej něčeho důležitého. Budete chtít o všem rozhodovat a vše v rodině vést. Vaši blízcí vám poskytnou důležitou radu, kterou si vezměte k srdci. V budoucnu vám bude k užitku. Ve druhé polovině roku vás přepadne mírná nervozita z nějakých rodinných propletenců, ale vše se vyřeší.

Vztahy

Pro nezadané:

Když budete sedět doma, nikoho nepotkáte. V roce 2018 vás podle všeho vážný trvalý vztah nečeká. Budete mít partnera, ale není to ten pravý na celý život. Je možné, že vás někdo i zklame. Brzy však poznáte, a to do několika týdnů, další zajímavou osobu, se kterou zažijete příjemné chvíle a romantiku. Ve druhé polovině roku vás čeká odhalení nějakého tajemství, v samotném závěru roku se začne blýskat na lepší časy.

Pro zadané:

Váš protějšek vám bude oporou, ale možná na sebe budete mít málo času. Snažte se svou drahou polovičku co nejvíce rozmazlovat. Zaslouží si to.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2609751
DnesDnes435
VčeraVčera689
Tento týdenTento týden4703
Tento měsícTento měsíc17721

Partnerské weby

apartman banner