Není krásnější chvíle, než spočinout v objetí milovaného člověka. Někdy však zůstávají intimní sny nesplněné. Třeba kvůli tomu, že si s řadou problémů nevíme rady, stydíme se zeptat, upřímně mluvit o tom, co bychom chtěli, co nám dělá dobře. Možná zde

naleznete některé odpovědi.

Nemám na tebe náladu

Jak říct partnerovi, že nemám náladu na milování? Řekněte mu pravdu. Bez obalu se přiznejte, proč nemáte náladu, co to způsobilo, aby věděl, že to není kvůli němu.

Sex a bolest hlavy

Může milování odbourat bolest hlavy? Ano, většina párů se na tom shoduje. Endorfiny, hormony štěstí, jež se při sexu uvolňují, bolest hlavy zmírňují nebo odbourají.

Erotické fantazie

Je dobré s partnerem mluvit o svých erotických fantaziích? V harmonickém vztahu je normální, když jeden o druhém víme, o čem sní, co by si přál. Ale vyjevit svému protějšku žhavý film, který se odehrává ve vaší hlavě, by jej mohlo znejistět.

Předstírané vzrušení

Trocha komedie nikoho nezabije. Předstírat, že jste na vrcholu blaha, není vůbec od věci. Nejde to však donekonečna. Pokud to s uspokojením nevychází trvale, je třeba něco změnit, otevřeně si o tom promluvit.

Už to není, co za mlada

Je možné, že se s věkem chuť na sex ztrácí? Ano, neboť hormony se už tak aktivně neprojevují. Za nezájmem o sex ale mohou být také únava, stres, životní styl, zdravotní problémy.

Jídlo jako afrodiziakum

Existuje jídlo, po kterém člověk dostane větší chuť na milování? Ano. Afrodiziakální účinky mají například chřest, celer, mořské plody, med, čokoláda, jídlo, které obsahuje hodně zinku.

Častější milování

Jak dosáhnout toho, abyste přiměli partnera k častějším milostným hrátkám? Nebojte se ho svádět. Čím rafinovanější triky vymyslíte, tím lepší bude výsledek.

Bez lékaře to nepůjde

Lze pohlavní chorobu vyléčit bez lékaře? Určitě ne. Jen lékař může určit správnou diagnózu, třeba si pohlavní chorobu jen namlouváte. Vyšetření neodkládejte, čas může hrát proti vám.

(pru)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2767826
DnesDnes140
VčeraVčera975
Tento týdenTento týden1115
Tento měsícTento měsíc15509

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab