V jednom z průzkumů výrobce doplňků stravy bylo více než sto mužů ve věku od třiceti do padesáti let dotazováno, zda by využili pracovní pauzy v zaměstnání k milostným vztahům s kolegyněmi. Z dotazníku vyplynulo, že pouze

13 procent z nich nikdy nemělo na pracovišti nějaké milostné pletky. Ostatních 87 procent pak vztah mělo s nějakou kolegyní buď pravidelně, nebo alespoň nahodile a jednorázově. Navíc se 83 procent respondentů domnívá, že flirtem na pracovišti se zlepší pracovní náklonnost kolegyň, nadřízené či klientely. Více než polovině mužů, která s tím má své zkušenosti, se to údajně navíc při práci vyplácí. Na rozdíl od pracoviště chce 47 procent mužů doma spíše méně milování než jejich partnerky. Jenom 21 procent mužů má pak větší sexuální choutky než jejich stálé protějšky. Převažující nezájem doma mohou vyvolávat rozličné faktory, ke kterým patří stres, pracovní vytížení, nemoc, ale zrovna tak i citové vzplanutí pro někoho jiného. Přitom odsunutí partnera na vedlejší kolej bývá dominantou zejména žen.

Jak uvádějí další výzkumy, životem muže projde obvykle více žen. Pouhých devět procent mužů uvedlo, že mělo nebo má jedinou partnerku. Téměř polovina však poznala v průměru dvě až pět partnerek. Přes veškeré peripetie a možné úlety však mužům ve věkové kategorii od třiceti do padesáti let vyhovuje v 52 procentech život v dlouhodobém partnerském vztahu. Pro zavedení bigamie se kladně vyslovilo 22 procent dotazovaných a 29 procent by ji chtělo aspoň vyzkoušet. Nezávazného sexu na jednu noc si užívá přibližně 22 procent dotazovaných. O mužích je známo, že dovedou lépe než ženy oddělit sex od citů, nezamilovávají se příliš překotně a není pro ně velkým problémem spát s manželkou i milenkou. Svoji milenku pak často ubezpečují o tom, že s vlastní ženou již sexuálně nežijí, ať už to pravda je či ne. Užívat si mileneckého sexu a oddělovat sex od citů se však daří jen zkušeným ženám.

(kov)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733669
DnesDnes124
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1819
Tento měsícTento měsíc2277

Partnerské weby

apartman banner