1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Jste si v partnerství skutečně rovni? Nyní se nehovoří jen o partnerství mezi mužem a ženou, ale obecně. Měli byste myslet na sebe, možná zjistíte, že vlastně jen sloužíte druhým a na vás už nezbývá čas. Nebojte

se udělat radikální krok a chtít něco z krás života pro sebe. Není to sobecké, je to nutnost.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Pokud jste nešťastní, není vina v druhých lidech nebo okolnostech. Někde děláte chybu vy sami. Nehledejte tedy viníky svého osudu, hledejte své skryté rezervy. Také pamatujte, že pokud budete štěstí podmiňovat konkrétními věcmi, nikdy nemůže být trvalé. Stálost je ve vaší mysli.

Jelen (21. 5. – 20. 6.)

Očekávejte změny. Možná nebudou malé, ale rozhodně jsou nezbytností. Dlouho jste stáli na místě, nechcete se něčeho vzdát jen proto, že jste si zvykli takhle žít. Bude ale lepší, pokud půjdete osudu naproti, bez vašeho přičinění to nepůjde. Nemusí jít o snadnou cestu, ale úspěch bude o to sladší.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Nenechte si namluvit, že něco děláte špatně, že jste k ničemu. Kolem vás se totiž může šířit závist a pomluvy. Ovšem ty vždy pramení z toho, že máte něco, co ostatní ne. Pokud vás bude tedy někdo ponižovat, dříve než propadnete depresi, zeptejte se sami sebe, proč tomu tak je. Popřemýšlejte trochu o svém životě.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Štěstí bude přát hlavně nezadaným, mohou najít lásku, a to na celý život. Zadaní zase mohou upevnit svůj vztah. Obecně se vám bude v mezilidských vztazích dařit. Máte jedinečnou možnost uzavřít mír se všemi, se kterými jste tzv. na válečné stezce. K tomu můžete počítat i s jistým finančním ziskem.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Moudří lidé mají jistě hodně pravdy, umí poradit. Pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na ty, kterým věříte a víte, že mají spoustu zkušeností. Ovšem pozor, aby vám nezačali řídit život. Měli byste jednat především za sebe, získávat své vlastní zkušenosti. Rady tedy přijímejte, ale dejte i na svůj rozum.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Naleznete nové kamarády, spřízněné duše. Měli byste tedy chodit více mezi lidi, bavit se. Seznamování vám půjde snadno, do cesty vám přijdou ti správní lidé. Někteří z vašeho života tím pádem odejdou, ale jen proto, že svůj úkol společně s vámi již splnili. Je na čase posunout se kupředu s novými plány.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Možná vás začne trápit pocit přílišného zakořenění, stereotyp. Než ale začnete hledat možnosti změn, zeptejte se, zda není lepší si užívat všeho, čeho jste dosáhli, a také těch, které vedle sebe máte. Mohlo by se totiž snadno stát, že díky svému úsilí jít dopředu stůj co stůj nebude již cesty zpět.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Lidi kolem sebe často příliš studujete. Jejich jednání, chování, spousta toho, co vidíte, vám vadí. Zaměřte se nyní více na sebe. Ani vaše chování občas někomu nevyhovuje. Každý máme své chyby, svůj úhel pohledu. Trochu respektu se rozhodně vyplatí. Můžete třeba také odejít, ale hlavně bez hádek.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Věnujte se hlavně sobě, myslete na své cíle, zájmy, radosti. Klidně se na nějaký čas stáhněte do ústraní, ostatní se bez vás chvíli obejdou, poradí si. Pokud si toužíte již delší dobu splnit nějaký sen, je k tomu ta nejlepší doba. Zamyslete se a jděte si za tím, po čem vaše srdce nejvíce touží.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Nemusíte stále jen ustupovat, tak klidu stejně nedosáhnete. Nebojte se říci, co si myslíte, sdělte svůj názor okolí, přestože se nebude tvářit vstřícně. Nakonec vám dá za pravdu. Snažte se ale zachovat důstojnost, nemusíte se nutně hádat a zvyšovat hlas. Jen se ozvěte a stůjte si za svým. Pomohou vám meditace.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Bavte se, jděte do společnosti, čekají vás příjemné chvíle s těmi, se kterými je rádi trávíte. Můžete dokonce naplánovat i společnou cestu, určitě si ji příjemně užijete. Samota je sice skvělá věc, pokud si chcete uspořádat myšlenky, ale nyní je čas bavit se a obklopovat těmi, se kterými je vám dobře.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433895
DnesDnes124
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden4013
Tento měsícTento měsíc4013

Partnerské weby

apartman banner