horoscope 639127 960 720BÝK

Jupiter ve vašem případě od listopadu loňského roku působí v oblasti společných financí (půjčky, hypotéky, nějaký prodej či koupě), kde se zdrží až do konce roku letošního. Bude vám přáno v oblasti sexuality a majetku. Budete-li

rozumně nakládat s penězi, zhodnotíte své investice. Do roka a do dne se výrazně vylepší vaše finanční situace a zvýší prestiž. Do života vám vstoupí láska. Ovšem láska má mnoho podob. Pozor na milostná dobrodružství a nevěru. Nejdůležitější novoluní pro vás (ve vašem znamení) se odehraje 5. května. Dodá vám energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit. Úplněk ve vašem znamení pak vrcholí 12. listopadu a vyjasní veškeré vztahové záležitosti.

Černá Luna vás z karmického pohledu nutí uspořádat si do jara 2019 oblast kariéry a práce. Můžete změnit zaměstnání, můžete prožívat v této sféře nespokojenost. Jako byste nevěděli, kterým směrem se vydat. Budete muset dospět k zásadnímu rozhodnutí, jež bude mít vliv na budoucnost v rámci partnerství či pracovních aktivit. Od května vám Černá Luna přechází přes oblast přátel. Pohlcuje, čistí společnost, v níž se pohybujete, vyselektuje vaše přátele a blízké. Můžete o někoho přijít, ukončit nějaké vztahy, abyste se připravili na příliv nových lidí. Zrcadlo pravdy ukáže, kam patříte či nepatříte. Můžete se také přestěhovat, změnit práci. Od května 2019 až do ledna 2020 se navíc Černá Luna pohybuje místem, kde jste takzvaně napojeni na druhý břeh, minulé inkarnace. Všímejte si lidí kolem sebe, na povrch se dostanou důležité - osudové - informace. Tématem tohoto období bude odstraňování, ukončování a propojení se s minulými životy, mohou vás provázet pocity samoty a izolace. Zde je zapovězená 13. komnata vaší duše, tajemství přestávají být tajná. Pozor na pomluvy, podvody a nepřátele, mohou nepříjemně působit. V této době je dobré žít život bez skrývání, lhaní a podvádění. Vodítkem v situacích, které nastanou, je pro vás podobnost s druhou polovinou roku 2010 a začátkem roku 2011. Tranzit Uranu vás sedm let připravoval na „přechod“ Uranu přes vaše znamení. V něm se bude planeta Uran pohybovat od letošního jara dalších sedm let. Z dlouhodobého hlediska vám přinese zásadní životní změny, přehodnotíte svůj vztah k vnějšímu světu. Staré se zhroutí a nové přijde v tom, že se i okolí na vás začne dívat jinak. Můžete jednat tak, jak ostatní nejsou zvyklí, což je může vyvádět z míry, a to hlavně pokud tranzitující Uran nejvíce aspektuje vaše radixové planety související nějak s prvním domem. Během tohoto tranzitu můžete ukončit manželství či jiný blízký vztah, který začal být jednotvárný, ubíjející. Naopak všechny vztahy, které vám dovolují být sebou samými, přetrvají, přestože i v nich dojde ke změnám. Týká se to také vaší práce a jakékoli jiné oblasti vašeho života, kde máte nějaké závazky. Hlavní význam tohoto tranzitu spočívá v touze po svobodě. Období jinak obecně přeje studiu a poznávání, rozvoji potenciálu.

Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433537
DnesDnes531
VčeraVčera729
Tento týdenTento týden3655
Tento měsícTento měsíc3655

Partnerské weby

apartman banner