horoBERAN: Snadno se můžete dostat do konfliktu s někým blízkým. Pokud ucítíte, že vám křivdí, braňte se, ale jinak se snažte porozumět jeho argumentům.

BÝK: Své finance

máte pod kontrolou a možná se vám podařilo uspořit zajímavou sumu peněz. Zvedněte si náladu a dopřejte si třeba něco hezkého na sebe.

BLÍŽENCI: Dnes od sebe nečekejte zázraky. Rozhodně se nepouštějte do náročných fyzických aktivit. Návštěvu fitcentra nechte na jindy.

RAK: Pokud nemáte na nic náladu a není vám nejlépe, věnujte se plánům na ty dny, až budete opět fit. Sepište si seznam věcí, které odkládáte.

LEV: Jestliže podnikáte, máte nakročeno k výhodnému byznysu, slibnému projektu. ♥ Jestliže se s partnerem hádáte, je na čase zakopat válečnou sekyru.

PANNA: Dnešek přeje novým pracovním plánům, odvážným projektům. Ostatním dokážete, jak spolehlivým a dynamickým členem týmu umíte být.

VÁHY: Jedna situace vás může nečekaně vykolejit. Ale nedávejte na sobě znát svou nejistotu, nerozhodnost. ♥ Lásce neprospějí odklady.

ŠTÍR: Jestliže vám někdo učiní nabídku finanční povahy, stojí za to o ní rozmýšlet. Hvězdy máte v peněžních záležitostech na své straně. Nenechte si ujít dobrou šanci.

STŘELEC: Dnešní den nebude zrovna stabilní a mohl by vás hodně vyčerpat. Pokuste se nic si nebrat osobně a s nepodstatnými věcmi zbytečně nebojujte.

KOZOROŽEC:Pokud to jen trochu půjde, nepouštějte se do zásadních rozhodnutí, ani se nesnažte mít za každou cenu pravdu. Vyplatí se vám kompromis.

VODNÁŘ: Štěstí máte na své straně. Planety nevylučují ani finanční zisk. ♥ Neponechávejte nic na náhodě a buďte iniciativní.

RYBY: Určité věci zřejmě neovlivníte, přesto se neuchylujte k pesimismu. ♥ Ukažte, co opravdu cítíte, jinak se budete trápit.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455103
DnesDnes341
VčeraVčera796
Tento týdenTento týden3010
Tento měsícTento měsíc6049

Partnerské weby

apartman banner