52536915 2191035737609078 949708434121424896 nBERAN: Dnes budete okouzlující a každý si všimne vašeho příjemného naladění. Není divu, daří se vám na všech frontách. ♥ Harmonické ovzduší prožijete i v soukromí.

BÝK: Podaří se vám

podpořit někoho, kdo řeší těžkou životní situaci. Společně najdete cestu, která mu dodá potřebnou novou nadějí.

BLÍŽENCI: Teď se vám může dařit ve všem, na co sáhnete. Využijte toho a nepromarněte příležitost dokázat, co všechno ve vás dřímá.

RAK: Možná budete jako chodící energetická dobíječka. Nemyslete ale jen na sebe, je mnoho lidí, kterým vaše nálada udělá dobře. Vyberte ty správné a podělte se.

LEV: Jak jste na tom s plněním svých novoročních předsevzetí? Možná byste měli udělat malou rekapitulaci, zhodnotit, kam jste pokročili. Možná máte co dohánět.

PANNA: I když cosi v začátku pracovního týdne půjde trochu ztuha, budete mít důvod se na svět usmívat. Jste jako buldozer, který nic nezastaví. ♥ Partner splní každé vaše přání.

VÁHY: Navazovat kontakty pro vás nebude žádný problém. Díky skvělým komunikačním schopnostem vyjednáte i takřka nemožné. ♥ Nenechte se tlačit do kouta.

ŠTÍR: Nikam se nedostanete, pokud se budete litovat a hledat viníky za svoje porážky v okolí. Jedno moudré přísloví říká - co tě nezabije, to tě posílí. Držte se ho, je pravdivé.

STŘELEC: Pokud cítíte, že je čas udělat nějakou změnu, tak neváhejte a zrealizujte ji. Váš vnitřní hlas vám napoví dostatečně srozumitelně.

KOZOROŽEC: Může se objevit zásadní, ba možná dokonce životní, nabídka týkající se práce a financí. Pokuste se získat co nejvíce informací a pak jednejte.

VODNÁŘ: Nenechte se tlačit lidmi kolem k tomu, co se vám nelíbí, s čím nesouhlasíte. ♥ Na planety nespoléhejte, vše dnes záleží hlavně na vás.

RYBY: Nechte určitým věcem volný průběh, zbytečně netlačte na pilu, jak se říká. Rozhodně si ale v zaměstnání nenechte naložit další pracovní úkoly.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2434537
DnesDnes95
VčeraVčera671
Tento týdenTento týden4655
Tento měsícTento měsíc4655

Partnerské weby

apartman banner