02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 2. BŘEZNA

BERAN: Pokud jste na víkend naplánovali nějaké úpravy v bytě, nechte raději fyzicky náročné práce na odbornících. Na vás jsou kreativita a konečné detaily.

BÝK: Jste příjemně naladěni, a tak k

 sobě přitahujete lidi, kteří se cítí podobně. Užijete si pozitivní den a ještě se můžete dobře pobavit.

BLÍŽENCI: Udělejte si soupis toho, o co byste se rádi obohatili. Vyberte hned první položku a pusťte se do ní. Můžete si také dopřát knížku.

RAK: Možná se už delší čas chystáte odpovědět na dopis od přítele či tajné lásky. Tak neváhejte a pusťte se do psaní. Ani netušíte, jakou radost tím způsobíte.

LEV: Místo do nákupního centra byste si měli naplánovat výlet do přírody. Prospěje vaší fyzické i psychické kondici. ♥ Hvězdy lásce přejí.

PANNA: Neseďte doma za pecí. Bez ohledu na předpověď počasí si naplánujte pěkný výlet, cestu na zajímavé místo, rozšiřte si obzory. ♥ Pozor na přehnaná očekávání.

VÁHY: Zřejmě se ocitnete v situaci, kterou nešlo předvídat. Měli byste zachovat klid a vzít si z ní ponaučení. ♥ Ve svých představách raději zůstaňte při zemi.

ŠTÍR: Problémy jsou od toho, aby se řešily. Žádný nemůže být tak velký, abyste si s ním neporadili. ♥ Býkům dnes raději uhněte z cesty.

STŘELEC: Věnujte více času svým koníčkům, rozptýlení od starostí vám jen prospěje. Jinak se budete cítit unavení. ♥ Více naslouchejte partnerovi.

KOZOROŽEC: Důsledně se vyvarujte ovlivňování druhých, rozhodně se neuchylujte k nějakým nepravostem. Z vítězství byste se dlouho netěšili.

VODNÁŘ: Chcete-li mít doma klid, vyvarujte se diskuzí o rodinném rozpočtu. ♥ Společné aktivity posílí a upevní partnerský vztah.

RYBY: V souvislosti se zdravím nepodceňujte situaci, odpočívejte, relaxujte. ♥ Konstelace nahrávají milostným záležitostem.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 3. BŘEZNA

BERAN: Dnes si dopřejte zasloužený odpočinek. Nemusí to být však o samotě. Přátelé pozvání uvítají a vaše dobrá nálada bude nakažlivá.

BÝK: Pro všechno, co děláte, nacházíte podporu od svých nejbližších. Je to pro vás vzpruha, ale především ujištění, že jdete správným směrem.

BLÍŽENCI: Cítíte se plni síly a radujete se z každé maličkosti. Podělte se o svou radost s ostatními a buďte si jisti, že vesmír pro vás přichystá odměnu

RAK: ♥ Děláte všechno pro splnění svých snů? Nezapomínejte se ujistit, zda jsou v souladu s těmi partnerovými. Můžete tak předejít zbytečným rozepřím.

LEV: Chcete zbytek víkendu věnovat nějakým povinnostem? Uvažte, jestli to není zbytečné marnění času. Určitě by se dal využít k nějaké radosti a potěšení.

PANNA: Ať se pustíte do čehokoli, nic vás nemůže zarmoutit. Hvězdy vám přejí pohodový den se spoustou příjemných chvil, šťastných okamžiků. ♥ Láska vám jde k duhu.

VÁHY: Není škoda strávit volný čas v obchodním centru zbytečnými nákupy? Pro lepší duševní i fyzickou kondici vyrazte raději do přírody, za vzrušujícími zážitky.

ŠTÍR: Pamatujte na to, že i maličkosti, všední drobnosti, vám mohou udělat radost. Buďte proto všímavější a pozornější. ♥ Nedělejte si zbytečné naděje.

STŘELEC: Z důvodu větších společenských aktivit vám mohou začít trochu rychleji ubývat peníze, než byste chtěli. Na to si dejte pozor.

KOZOROŽEC: Máte jasno v tom, jaké činnosti vám přinášejí nejvíc potěšení a radosti? Pokud ano, je čas se jim věnovat. ♥ Nezapomeňte přizvat také partnera.

VODNÁŘ: Mohou se objevit zajímavé příležitosti k seznámení. Je už pouze na vás, zda a jakým způsobem je využijete.

RYBY: ♥ Prožíváte-li období zamilovanosti, užívejte si to. A jste-li single, neváhejte a začněte se dobře rozhlížet kolem sebe.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472451
DnesDnes475
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2866
Tento měsícTento měsíc4081

Partnerské weby

apartman banner