1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Hledejte klid, a to hlavně v přírodě. Věnujte se častým procházkám, objímejte stromy a vnímejte ticho. Více se vám otevře vaše citlivost, dostane se vám možnosti pochopit souvislosti, najdete snadno řešení jakékoli situace.

Získanou sílu si můžete uchovat i déle, postačí pravidelné meditace a relaxace.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Na bedra si nakládáte mnohem více, než unesete. Měli byste tuto zátěž začít postupně odstraňovat. Uleví se vám, zodpovědnost za jednání ostatních stejně nenesete. Myslete více na sebe, na své štěstí. Není nakonec nic důležitějšího než váš šťastný život. Ze všeho nejdříve se naučte říkat jasné NE, vše ostatní půjde samo.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Vynakládáte příliš mnoho úsilí tam, kde se uznání a pochvaly nedočkáte. Je sice pravdou, že vaše činy by měly uspokojovat hlavně vás, ale měli byste myslet i na ostatní, které k životu potřebujete. Ať se již tedy rozhodnete pro jakýkoli směr svého konání, vždy mějte na paměti pokoru a úctu k ostatním. Pak získáte úctu i k životu.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Vesmír vám přeje, takže je jen na vás, zda všech příznivých aspektů dokážete využít a posunete se o nějaký ten stupínek výše. Odpoutejte se alespoň na chvíli od svých starostí a máte-li nějaké přání, jděte si za ním. Možná budete překvapeni, jak rychle se vytvoří podmínky pro jeho splnění. Máte totiž skvělý týden.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Buďte více sebekritičtí, pojmenujte jasně své stinné stránky. Pak s nimi můžete pracovat, eliminovat je a naučit se je ovládat. Snáze si uděláte pořádek ve svých myšlenkách a přáních. Až přijde vhodná doba, jednejte rychle a nenechte se rozptylovat zbytečnostmi. Dobíjejte energii a nezapomeňte také pravidelně relaxovat.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Na skromnost už není prostor, je na čase jít si za svým snem a také se nebát jeho velikosti. Začněte klidně od nuly, nebojte se žádné překážky ani toho, že cíl je ještě vzdálen na sto honů, jak se říká. Mohli byste propásnout zajímavou příležitost, která se nemusí opakovat. Váš totemový patron vám dodá dostatek síly, cesta je volná.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Stále se něčeho obáváte, strach vám zatemňuje mysl a vy podléháte zbytečným chmurám z neúspěchu. Jedná se ale jen o emoce, se kterými můžete pracovat. Mají nad vámi převahu jen proto, že to dovolíte. Zaměřte se tedy na vše, co vám brání jít dál. Věřte více ve své schopnosti, jen tak budete pánem svého života.

Had (23.10 – 22.11.)

Příliš pospícháte, derete se dopředu hlava nehlava. Jenže pak se nemůžete divit, že výsledkem vašeho snažení jsou hlavně stres a deprese. Je na čase zvolnit tempo a nechat něco na později. Vyčistěte si hlavu, zamyslete se nad smyslem života. Možná zjistíte, že je na čase změnit priority a vydat se jinou cestou.

Sova (23.11 - 21.12.)

Zapomeňte konečně na vše zlé, co se odehrálo v minulosti. Nic na tom nezměníte a jen se budete zdržovat vzpomínkami. Důležité je jen to, co je nyní a co je před vámi. Až se přestanete trápit, objevíte světlo, které vám ukáže úplně nový rozměr života. Můžete dokonce vyřešit to, co vás sužuje. Stačí jen sejmout okovy, které dobrovolně nosíte.

Husa (22.12 - 19.1.)

Měli byste konečně opustit svou komfortní zónu a podívat se, co se děje venku. Na dosah ruky jsou totiž možnosti, o kterých jste dosud jen snili. Je ovšem potřeba jim jít také naproti, něco pro sebe konečně udělat. Očekávejte nemalé změny, které budou prospěšné pro váš dlouhodobý rozvoj. Nezapomínejte pečovat o své zdraví.

Vydra (20.1 - 18.2.)

Otevřete se lidem kolem sebe, čekají na vaše vyjádření. Své touhy na čele napsané nemáte, měli byste tedy hovořit o všem, co vás trápí i z čeho máte radost. Jen tak mohou tohle všechno vaši blízcí sdílet, eventuálně vám pomoci. Za morouse, nebo dokonce podivína, jste byli dost dlouho, je na čase odhalit svou vlídnou tvář.

Vlk (19.2 - 20.3.)

Máte před sebou mimořádně příznivý týden. Blíží se něco velkého, možná na to už nějaký čas čekáte nebo se bude jednat o milé překvapení. Buďte tedy připraveni, podělte se pak o radost i se svým okolím. Nebraňte se potřebě dávat štěstí těm, kteří ho tolik nemají. Tak si ho totiž můžete dlouhodobě udržet.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472413
DnesDnes437
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2828
Tento měsícTento měsíc4043

Partnerské weby

apartman banner