calendar 3073971 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 22. června

Kombinace čísel 2, 2, 6 (Luna, Luna, Venuše): Jejich nitro je zmítáno láskou i neláskou, oplývají značnou intuicí a jejich razance je oproti jiným zrozencům znamení Raka nevídaná. Jsou sebevědomí, vládnou silou a vůlí, rozhodně necouvají. Pokud se rozzlobí, není snadné se jim postavit. Také není lehké s nimi žít. Jsou to silné osobnosti, dominují rodině i kolektivu. Nejsou-li respektováni, jsou rozladění. Jsou to úspěšní vedoucí pracovníci kdekoli.

Narození 23. června

Kombinace čísel 2, 3 , 6 (Luna, Jupiter, Venuše): Jde o cestovatele a kreativce. Štěstí jim přeje, dokáží proplout i nesnadným studiem. Jediné, co je brzdí, je vnitřní karma. Ta jim brání poznat sebe sama, činí je nejistými, nervními. Emoce prožívají bouřlivě, pokud jsou znejistěni, couvají do hlubin, kde to znají, není je snadné vylákat zpět. V rámci výběru povolání mají otevřenou cestu. Uplatní se třeba jako biologové, lékaři, veterináři, novináři – spisovatelé.

Narození 24. června

Kombinace čísel 2, 4, 6 (Luna, Uran, Venuše): Jsou zcela oddáni rodině a zázemí. Práce pro druhé lidi je jejich úděl. Mohou být nadaní i umělecky. Jsou kupodivu velmi vytrvalí a pracovití. Dokážou zabojovat o svou budoucnost. Lehce se učí, jsou vnímaví, dokážou pozorně naslouchat, ale vždy si to zařídí tak, aby život a kariéra vyhovovaly právě jim. Na stará kolena, jak se říká, možná litují. Mohou z nich být zpěváci, herci, manažeři.

Narození 25. června

Kombinace čísel 2, 5, 6 (Luna, Merkur, Venuše): Jsou dost chytří, ale i tvrdohlaví. Poučuje je planeta Uran, která jim občas vtrhne do jejich plánů jako raketa středního doletu a pak je všechno jinak. Nutí je vrátit se zpět alespoň v myšlenkách, pátrat, kde udělali chybu. Měli by si dát pozor na zbrklost a povrchnost, k nimž mají sklon. Bude lépe, když budou více přemýšlet, než v hněvu vypustí slova, kterých potom litují. Špatný postoj k okolí se jim vždy vrací jako bumerang. Hodí se nejvíce na řemeslné povolání (třeba umělecké) s maturitou.

Narození 26. června

Kombinace čísel 2, 6, 6 (Luna, Venuše, Venuše): Žijí v duchu ženy a zpěv - a peníze. Jsou to veselí Ráčci v mládí, mají dobrou vnitřní karmu, takže jejich budoucnost vypadá slibně. Když dospějí, stanou se z nich naoko rozvážné hlavy rodiny, ale jejich příležitostná záletnost neutuchá do vysokého stáří. Roste i jejich strach o zabezpečení na stáří. Týká se to spíše mužů, ženy to berou prozaičtěji - prostě šetří. Uplatní se v povoláních jako jsou hostinský, servírka, cestovatel, spisovatel.

Narození 27. června

Kombinace čísel 2, 7, 6 (Luna, Saturn, Venuše): Mají velkou sebedisciplínu, jsou pracovití a věnují se rodině. Nic nepřijde zadarmo a to oni od dětství vědí. Proto se učí a velmi se snaží dosáhnout svých cílů. Mohou rozvinout a uplatnit svůj talent (malování, sochařina). Tedy za předpokladu, že mají dobrý rok narození. Jinak se zařadí do společnosti jako běžní občané, splynou s davem. Saturn je učí, posílá jim do života zkoušky. Měli by se věnovat nějakému tvůrčímu řemeslu.

Narození 28. června

Kombinace čísel 2, 8, 6 (Luna, Mars, Venuše): Jsou to výrazné osobnosti. Dokážou naplnit své studijní předpoklady, houževnatě jdou za kariérou. Rodičům dělají většinou radost. Občas i na ně ale přijdou chvilky revolty a vzdoru, to však netrvá nikdy dlouho. Díky Marsu a vnitřní neústupnosti dosáhnou svých snů. Jen v lásce by měli našlapovat jemněji, ne jako sloni v porcelánu. Také by se měli vystříhat sebelítosti, škodí jim. Povolání si mohou vybrat dle vlastní libosti, ale jsou z nich dobří pedagogové.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470878
DnesDnes90
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1293
Tento měsícTento měsíc2508

Partnerské weby

apartman banner