horoscope 96309 960 720Beran

Zdravý životní styl je vám sympatický, ale chybí vám pevná vůle se k němu rozhoupat. Vězte, že vám odborná literatura, novinové články, informace z internetu se zdravotní tematikou nebudou k ničemu, když se nezbavíte dosavadních zlozvyků. Určitě byste měli vyzkoušet, jak bude na úpravu životosprávy tělo reagovat. Nechtějte však výsledky vidět okamžitě, obrňte se trpělivostí.

 

Býk

Podle postavení planet se zdá, že byste neměli po zdravotní stránce výrazně strádat. Pokud by vám mohlo něco znepříjemňovat každodenní život, pak by to mohly být drobné nachlazení, viróza, rýma, které hravě zvládnete přírodní medicínou, běžně dostupnými produkty z lékárny. Pracujte na své kondici, když vám čas dovolí, hodně pobývejte na čerstvém vzduchu.

Blíženci

Sklony k nervozitě, hádavosti se u vás projevují tento měsíc mnohem častěji, než by bylo nutné. Potřebujete uvolnit vztek, stres, jistý neklid, přetlak? Dopřejte si více odpočinku, naplánujte si nějaký výlet, dovolenou, činnost, která vás zbaví špatné nálady. K tomu určitě nepotřebujete velké peníze, dobrou náladu si udělejte třeba drobným nákupem. I posezení s přáteli se příjemně projeví na duši.

Rak

Zapomeňte na výtah, městskou hromadnou dopravu, choďte všude pěšky. Podzimní příroda přímo vybízí k dlouhým procházkám, chůze je tím nejlepším receptem na udržení fyzické kondice, v prevenci nejrůznějších civilizačních chorob. Jestliže chcete investovat do zdraví, pořiďte si speciální trekingové hole. Při chůzi vám pomohou báječně rozhýbat celé tělo.

Lev

Chcete být v pohodě a fit? Už vás nebaví stále hubnout a zase kilogramy nabírat? Když budete pozorně sledovat, co jíte, brzy zjistíte, kde děláte ve stravovacích zvyklostech chybu. Začněte tím, že si pohlídáte obsah tuků v potravinách, omezíte sladkosti a alkohol, který je zdrojem velkého příjmu kalorií. Až vám ručička na váze ukáže správnou hodnotu, bude to pro vás velká motivace ve změnách pokračovat.

Panna

Udělejte si jasno v tom, jaké jsou vaše možnosti, co vlastně chcete a od života očekáváte. Rozpor mezi přáním a realitou může vést k jisté frustraci. Pokud máte před sebou nějaký lékařský zákrok, návštěvu odborného lékaře, vyšetření, nemělo by vás to vést k nervozitě. Alespoň budete vědět, jak jste na tom, čeho se vyvarovat, na co se v prevenci zaměřit.

Váhy

Listopad by vás měl zastihnout v dobré formě pro fyzické práce, ale i rekreační sportování. Zato sebevědomí a pohoda na duši budou jako na houpačce. Hvězdy radí zaměřit se na pročištění ledvin. Omezte čokoládu, oříšky, a naopak si dopřejte řeřichu, pampeliškový čaj a tmavě zelené papriky. V konzumaci kávy se snažte mírnit. Rozhodně pozorněji naslouchejte tělu, o co si říká.

Štír

Výborná psychická forma se odráží i na pocitu zdraví. Podle postavení planet se před vámi rýsuje velice slibný měsíc. Nic pro vás není problém, alespoň ne takový, s kterým byste si nevěděli rady. Ke všemu se dokážete postavit s odhodláním překážky překonat, vyhrnout si rukávy, zázraky zvládat na počkání. Přesto byste neměli podceňovat prevenci. Udělejte si čas na návštěvu lékaře.

Střelec

Listopad by mohl být náročným obdobím, zkouškou toho, co vydržíte. Kladete si sami před sebe poměrně vysoké nároky, chcete každému vyhovět, ale možná vás to stojí příliš velké úsilí. Myslete více na své zdraví a raději z něčeho slevte. Každé vybočení z každodenního stereotypu považujte za ozdravující kúru, potřebnou relaxaci, která povede i k lepší výkonnosti.

Kozorožec

Bude pro vás obtížné sladit pracovní a soukromý program. Jste zvyklí odvádět práci na sto procent a také v dalších oblastech máte sklon k perfekcionismu, nic sami sobě neodpouštět. Pokuste se trochu zvolnit. Ale neznamená to, že budete chtít být v plaveckém bazénu nebo v posilovně jedničkou, absolutně nejlepší. Vychutnávejte si každý pohyb, snažte se cítit skvěle, pracujte na svém optimismu.

Vodnář

Podpořte svůj imunitní systém a vyhněte se bacilům. Na oslabenou odolnost organismu, proti nachlazení příznivě působí například zinek. Mlsejte dýňová semínka, konzumujte luštěniny, dobré jsou i obilné klíčky. Bohatým zdrojem tohoto minerálu je také králík, hovězí maso, pivovarské kvasnice či kakao. Zinkem můžete navíc pozitivně ovlivnit kvalitu vlasů a nehtů.

Ryby

Máte pocit, že na co sáhnete, to se vám vymyká z rukou? Nečekejte, že svět se vám bude podřizovat, točit tak, jak chcete vy. Nepodléhejte depresivním stavům a raději buďte vděční za to, čeho se vám od života dostává. Pokuste se rozveselit mysl aktivitami, které vám dají zapomenout na běžné starosti. I podzim nabízí spoustu příležitostí, jak povzbudit psychiku.

(pru)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457134
DnesDnes260
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden260
Tento měsícTento měsíc8080

Partnerské weby

apartman banner