0748predstavujemeLibuše Steckerová je autorkou knih „Médium Michaela“, ve kterých se zabývá životem po smrti. V již dvou vydaných knihách se se čtenáři podělila o vše, co se díky své dceři Michaele, která je mluvícím médiem, a duším, které jim pootevřely dveře do jejich světa, dozvěděla. Libuši právě vychází třetí kniha, a proto jsme jí položili pár otázek.

 

Co vše nová kniha „Médium Michaela 3 - Po stopách minulých životů“ obsahuje, co je v ní nového?

Tato kniha, jak její název napovídá, pojednává o minulých životech. Přečtete si zajímavosti o hlubinné regresní terapii. Připravila jsem další příběhy ze seancí a odvádění duší. Vysvětluji, jak odvádím duše já. Čtenáři se dozví o zemřelých duších a co dělat, když jsou v domě. Hrozí nějaké nebezpečí při komunikaci se zemřelými? Objasňuji co je karma, je-li možné ji změnit a jak. Dále nechybí stať o schizofrenii, co ji způsobuje, o společném vědomí a jak ho využívat k tomu, abychom narovnali naše složité vztahy a pomohli sobě i ostatním lidem k lepšímu životu. Jak myslet, abychom byli šťastní.

Mohou vaše rady pomoci zvládat běžné strasti a učinit život každého šťastnější?

Mohou pomoci tomu, kdo pomoci chce. Mnoho lidí se například trápí tím, že jejich vztahy, ať už partnerské, pracovní nebo rodinné, jsou špatné. Jenže už jsme zapomněli, že jsme napojeni na jedno společné podvědomí, které je vědomím nás všech. A právě toto vědomí můžeme využívat k tomu, abychom naše nehezké vztahy narovnali. A jak toho lze docílit, to popisuji právě v této knize.

Ve vašich předchozích knihách mohli čtenáři objevit i praktické rady, jako například několik formulí k očistě od negativních energií či uklidňující meditaci. Najdou něco podobného i v této knize?

V této knize se rozepisuji podrobně o své práci. Takže je zde mnoho návodů, postupů jak komunikovat s duchy, jak je odvádět, vyčistit prostor od negativní energie. Co dělat, když vnímáme duchovno, které nás děsí. Jak změnit karmu. Jak sami sobě udělat očistu. Jak se spojit se svými milovanými, kteří již nežijí, jak správně meditovat a mnoho dalšího.

Co byste v souvislosti s odchodem blízkých a možným napojením na jejich duše čtenářům Spiritu doporučila, či lépe řečeno osvětlila? Máte nějakou zaručenou radu z vlastních zkušeností?

Pro většinu z nás je ztráta milované osoby velkou bolestí v srdci a velkou beznadějí. V tuto chvíli nepomůže žádné chlácholení ani rady. Pozůstalí by se měli vyplakat. Naši milovaní čekají, až se zklidníme, aby naše energie byla jemnější, lehčí, a oni nám pak mohou přicházet do snů, mohou s námi komunikovat přes kyvadélko, mohou nás pohladit po tváři. Ale dokud máme v sobě jen žal, tak je naše energie velice hustá, těžká a duše našich milovaných se skrze ni k nám nemohou dostat.

Přijdou, až odložíme smutek a s úsměvem zavzpomínáme na to krásné, co jsme společně prožili. Proto mysleme na společné hezké zážitky, to je přesně ta chvíle, kdy nám mohou být (a jsou) nejblíž. Náš úsměv je ten nejkrásnější dar, který jim můžeme věnovat.

(luv)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2473714
DnesDnes55
VčeraVčera548
Tento týdenTento týden55
Tento měsícTento měsíc5344

Partnerské weby

apartman banner