indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Některé situace se mohou vymykat kontrole, můžete ztrácet potřebný nadhled. Možná to bude tím, že vás temperament, touha vyniknout, nezklamat sebe ani druhé, žene neustále dopředu. Musíte si ale uvědomit, že sedět na dvou židlích nevydržíte dlouho, že je třeba z něčeho slevit.

Oporu najdete v totemových ochráncích, a tak úspěch přijde i přes menší či větší překážky.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Pokud budete spoléhat, že vás osud bude hýčkat, pak je to falešná představa. Některé záležitosti si půjdou vlastní cestou bez toho, že byste je měli ve své moci nějak ovlivnit. Leccos budete muset v životě přehodnotit a přizpůsobit se každodenní realitě. Počítejte s tím, že můžete narazit na nepochopení okolí, prát se mnohdy budete i se svým svědomím.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Nepříjemné období, které vás čeká, lze zvládnout pílí a odhodláním. Chce to jen postupovat systematicky, krok za krokem, soustředit se vždy na to nejdůležitější. Vesmír budete mít na své straně, a tak prokažte, že jste dostatečně silní. Mnohé záleží na vašem vnitřním postoji, odhodlání zdolávat překážky, nenechte se odradit ani malým klopýtnutím.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Před vámi se rýsují velmi intenzivní dny, zřejmě nebudete vědět, kam dřív skočit. Zdá se, že pasivní přístup k povinnostem, který jste mnohdy volili, je definitivně za vámi a vy si teď uvědomujete, o co jste tím přicházeli, když jste se nechali unášet proudem událostí. Je zřejmé, že před sebou máte zcela nové věci. Budete potřebovat hodně odvahy a vůle se k nim správně postavit.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Pokud chcete uspět, měli byste víc dát na svoji intuici, pozorněji naslouchat vnitřnímu hlasu. Vesmír vás může vést po nesnadných cestách, musíte však věřit, že v téhle zkoušce obstojíte. Bez dlouhodobého a vytrvalého nasazení ale nelze uspět. Některé důležité věci vám půjdou samy od sebe, mnohdy se však přesvědčíte, že bez práce nejsou koláče.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Určité aktivity, kterým jste nedávali příliš šancí, se konečně rozjedou. Jestliže vydržíte v započatém tempu, nenecháte se odradit nečekanými překážkami, překvapivé výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Materiální stránka vašeho života může doznat výrazných proměn. Důležité bude, jak s pozitivními zprávami naložíte, zda svůj úspěch dovedete zúročit.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Zdá se, že jste na počátku převratných změn. Zaměřte se proto více na strategická plánování a rozhodování. Přichází-li příležitost dělat věci jinak a lépe, je zapotřebí ji popadnout a nepustit. Pokud ovšem není cílem vašeho života proplouvat s minimem námahy a bez větších úspěchů. Důležité bude neplýtvat časem na věci, které nemůžete změnit.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Máte velké oči a někdy nedokážete posoudit, zda námaha, kterou vynaložíte, se vám přinejmenším vrátí, když ne zněkolikanásobí. Nepočítejte s tím, že u někoho najdete podporu. Některé aktivity budou pouze ve vaší režii, co si sami neuděláte, to mít nebudete. Ale bylo by ukvapené házet flintu do žita, když něco nepůjde hned, podle vašich představ. Dejte tomu čas.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Určitá složitá záležitost se náhle stane drobností, kvůli které se nemusíte znepokojovat. Svoji roli sehraje i vesmír, který může projevit svou neobvyklou sílu, a tak budete k neutahání. Nelze vyloučit, že lidé, na jejichž názor a sympatie jste se spoléhali, najednou obrátí. Může to způsobit jejich závist, uvědomění si, že na rozdíl od vás nejsou tak úspěšní.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Projevit by se u vás mohla určitá ješitnost, která zkomplikuje vztahy s okolím. Jste přesvědčeni o tom, že jste se vydali po správné cestě, neschází vám ani ambicióznost, ani trpělivost. To jsou důležité předpoklady k tomu, abyste svůj cíl naplnili. Jen nezapomínejte na to, že důležitá je rovnováha, zlatá střední cesta se vyplatí. Vaše touha po nezávislosti vám nemusí být vždy ku prospěchu.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Vesmír je přesvědčen o tom, že vaše aktivity se vydaly správným směrem. Jste plni síly a odhodlání, vaše pozitivní energie se projevuje na všech frontách. Rýsují se před vámi zajímavé události, projekty, na nudu nebude čas. Nezapomínejte ale pro velké cíle na obvyklé drobnosti, snažte se všem povinnostem dostát na jedničku.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Pokud máte dojem, že se vám nic nedaří, viníka hledejte ve své nerozhodnosti. Naslouchejte pozorněji svému vnitřnímu hlasu a soustřeďte se na to, co je pro vás nejdůležitější. Žijte přítomností, nezatěžujte se věcmi, které patří minulosti. Záleží pouze na vašem přístupu, nekomplikujte si život víc, než je nutné. Vaši totemoví ochránci stojí při vás, žádné nebezpečí vám nehrozí.

 

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2473704
DnesDnes45
VčeraVčera548
Tento týdenTento týden45
Tento měsícTento měsíc5334

Partnerské weby

apartman banner