2850moderníAkné je nejčastější onemocnění kůže. Problematickou pletí je do jisté míry postiženo 70 až 95 % dospívajících, ale narůstá i počet dospělých, zejména žen, které se s akné trápí v pozdějších fázích života. Jisté je, že není akné jako akné. Nejčastěji se projevuje červenými, zarudlými pupínky, puchýřky s hnisavým obsahem, dokonce až hlubokými abscesy, po kterých mohou vzniknout různě nápadné a rozsáhlé jizvy v

oblastech obličeje, ramen, zad a ve středu prsou. Léčbu je nutné odborně vyhodnotit podle věku, závažnosti příznaků a podle příčin, které jeho výskyt způsobují.

V Sanatoriu Europa Teplice sázejí na speciální a zcela konkrétně cílené programy, sestavené a testované řeckou firmou Tzimas Cosmetics, které aplikuje vyškolená zdravotní sestra z kožní ordinace. Špičková dermokosmetika Tzimas Cosmetics pokrývá komplexní potřebu moderní péče o pleť. Je vyvíjena, vyráběna a testována s vysokou odpovědností a velice přísným nastavením pro bezpečnost a účinnost produktů dle evropských předpisů a norem. U těžších forem akné je vždy vyžadováno, aby stav choroby nejprve zhodnotil lékař, který rozhodne o optimální kombinaci léčby s dermokosmetickým ošetřením.

(zem)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2580445
DnesDnes139
VčeraVčera634
Tento týdenTento týden4275
Tento měsícTento měsíc10809

Partnerské weby

apartman banner