indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Můžete se ocitnout v nezáviděníhodné situaci. Zasáhnout vás mohou záležitosti, o nichž jste byli přesvědčeni, že jsou úspěšně za vámi. Zkuste však svůj hněv krotit. Vězte, že i negativní zkušenosti vás mohou posunout o krůček dál, přinést důležité poučení. Pamatujte na to, že vždy je účinným krokem otevřená komunikace, slušnost, vůle pro kompromis.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Čeká vás jisté zklamání. Může pramenit z toho, že máte nepřiměřená očekávání, podle sebe soudíte druhé. To, po čem toužíte, ale máte před očima, jen se možná špatně díváte. Totemové ochránce budete mít na své straně, měli byste toho využít. I ve zdánlivě složitém okamžiku zjistíte, koho máte po boku, kdo jsou vaši skuteční přátelé, pozorní a empatičtí posluchači.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Zdá se, že nebudete vycházet z údivu. Věci kolem vás se stanou velkou hádankou, na nic se nebudete moci spolehnout. Bude nutné udržet si odstup a objektivitu. Věřte ale tomu, že ať se stane cokoli, jako poražený z toho nevyjdete. Vesmír vám ukáže vlídnou tvář, proto se i v extrémních případech nebojte postupovat nestandardně, s dostatečnou kuráží.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Co budete do okolí vysílat, to se vám po zásluze vrátí. Nebojte se podívat pravdě od očí, i když může být někdy krutá. Stanovte si takové plány, na které můžete dosáhnout. Soustřeďte se vždy na jednu věc a postupujte krok za krokem. Jen žádný spěch a nervozitu. Roli vítěze si nakonec vychutnáte, vaše štěstí, k němuž pozvolna kráčíte, bude zasloužené.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Je zřejmé, že vás jen tak něco nezastaví. Překypujete energií, kterou vám může okolí jen tiše závidět. Před vámi se rýsuje velice nadějné období se spoustou příležitostí. Žádných urputných změn se v této souvislosti nemusíte obávat, vše by mělo jít jako po másle. I když případně narazíte na překážky, neměl by být pro vás problém je zdolat.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Připravte se na to, že budete muset rozlousknout jistý tvrdý oříšek. Jen žádnou paniku, znáte dobře svou cenu, své silné stránky, jen tak se vám kolena nepodlomí. Víte přesně, co je pro vás důležité, prospěšné, perspektivní. Nebude vždy snadné dosáhnout na to, po čem toužíte, ale spolehnout se můžete na své totemové ochránce. Čím víc se budete snažit, tím víc získáte.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Myslíte si, že lepší to být nemůže? Pak vás každodenní realita nejspíš vyvede z omylu. Jen se připravte na to, že leccos může být jinak, než jste předpokládali. Chvíli se ocitnete nahoře, podruhé dole. Tendence posílit své pozice z minulého období zesiluje. Snažte se však šikovně odolávat tlakům z vnějšku, kterým budete vystaveni. Zjistíte, že jisté zákony vesmíru existují.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Nacházíte se v bludném kruhu, z něhož nevidíte úniku. Pokuste se svůj strach z něčeho nového, neznámého zmírnit. Snažte se vidět před sebou to lepší, chce to jen uchopit nabízené šance a příležitosti. Přiznejte si, že ne vždy se daří, ale to neznamená, že byste měli na svá přání a sny definitivně rezignovat. Pokuste se přijmout přítomnost se vztyčenou hlavou, berte ji jako zajímavou výzvu.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Na co sáhnete, to by se vám mělo dařit. Možná máte momentálně pocit, že úkol, který jste si stanovili, je pro vás vzdálenou budoucností a odevzdaně jste mávli rukou. Věřte ale tomu, že nic není ztraceno. Vesmír vám ukáže správný směr, chce se to jen rozhoupat, více si věřit. Přemýšlejte, kde jste v minulosti udělali chybu, snažte se z ní poučit a neopakovat ji.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

V životě nedokážete nic ošidit. Vaše snaha být zadobře se svým svědomím může někomu imponovat, ale někdy jde nad rámec vašich možností. To si však určitě nechcete přiznat. Cesta, která se před vámi rýsuje, vypadá náročná, složitá. Vyšlapané cestičky ale nejsou nic pro vás, nejste zvyklí plýtvat ani časem, ani energií. Víte dobře, že problémy jsou od toho, aby se řešily.

Vydra (20. 1. - 18. 2.

V životě nedokážete nic ošidit. Vaše snaha být zadobře se svým svědomím může někomu imponovat, ale někdy jde nad rámec vašich možností. To si však určitě nechcete přiznat. Cesta, která se před vámi rýsuje, vypadá náročná, složitá. Vyšlapané cestičky ale nejsou nic pro vás, nejste zv       Jako byste se ocitli na rozcestí. S rozvahou byste měli posoudit, co je pro vás dobré a co ne. Důležité bude naslouchat svému vnitřnímu hlasu, nenechat se strhnout na stranu zla a závisti. Nevzdávejte se něčeho, o co jste tvrdě bojovali, jen proto, že vás k tomu nutí okolnosti. O svém štěstí rozhodujete jen vy sami. Cesta k němu nebývá snadná, ale také ne nemožná.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Zapomeňte na poraženecké nálady, žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří. Pokud máte pocit, že se k vám totemoví ochránci obracejí zády, nenechte se vyvést z míry. Důležité bude, jak se ke složitějším věcem, které se na vás hrnou, postavíte, z jakého úhlu je uvidíte. Nezabývejte se negativními myšlenkami, neplýtvejte energií na něco, co vám za to nestojí.

 

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2473718
DnesDnes59
VčeraVčera548
Tento týdenTento týden59
Tento měsícTento měsíc5348

Partnerské weby

apartman banner