indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Kladete si před sebe poměrně náročné cíle, máte velké ambice. Jen pozor na to, abyste vydrželi s dechem až do cíle. Pokud se objeví překážky, neměl by to pro vás být důvod svůj záměr vzdávat. Držte se toho, co umíte, nebojte se ale pustit i do aktivit, které jsou pro vás zcela nové. Máte na to uspět.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Před vámi se rýsuje období plné změn. Prověří vaši víru, vůli, odhodlání ustát překážky. Chvilkové propady ale nebudou věštit nic dramatického. Rozhodně se vám nepovede zle, chce to jen více přemýšlet a věci dobře naplánovat. Totemové ochránce máte na své straně, a tak je na co se těšit.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Vesmír radí - stavte na tom, co jste vybudovali, v čem vidíte jistotu a perspektivu. Bez ohledu na to, co si o tom myslí vaše okolí, názory druhých berte s rezervou. Ne všichni lidé, kteří se tváří jak opravdoví přátelé, kamarádi, jsou s vámi na stejné vlně. Někteří si dokonce mohou přát váš neúspěch a porážku. Buďte proto obezřetní.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Někdy je lepší nechat věcem volný průchod. Neberte je příliš vážně, nepřikládejte jim větší význam než mají. Věřte tomu, že mnohé se vyřeší samo, někdy pomůže laskavé slovo, vstřícný postoj, ochota. Totemoví ochránci vám potvrdí, že v lecčems pomohou životní zkušenosti, empatie a také vaše neuvěřitelná vytrvalost.

Losos (22. 7.)

Do života vám může vstoupit něco zcela nového. Zdá se, že to přijmete s nadšením, velkým odhodláním překonat sami sebe. Nenechte se zviklat pochybnostmi, nepřipouštějte si možnost selhání. Nic není v životě jisté, stálé. Pokud bude třeba, změňte taktiku a strategii svých kroků.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Nelze žít jen z dosavadních úspěchů. Zapomeňte na každodenní stereotyp, je správný čas na reálná předsevzetí. Život kolem vás poběží neuvěřitelným tempem, ale vy s ním dokážete držet krok. Co na tom, že vás to může někdy stát velmi tvrdé úsilí, sebezapření. Důležitý bude výsledek.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Před vámi se rýsuje důležitá životní etapa. Netlačte příliš na pilu, jak se říká. Pokud si nejste svými kroky dostatečně jistí, nechte všemu čas. Věřte, že vám nic neuteče. Život vám nabídne jiné a zajímavější cesty, než jakými jste zvyklí kráčet. Abyste se k nim odhodlali, chce to správnou motivaci.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Jisté události vás mohou vést k nervozitě, pasivitě, apatii. Pamatujte ale na to, že vždy jde o úhel pohledu, jiné nazírání. Totemoví ochránci vás nenechají na holičkách. Chce to jen pružně zareagovat na změny, najít si pozitivní vizi, zaktivovat optimismus, naději.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Máte pocit, že na něco nestačíte? Nemusíte být ve vleku událostí, odevzdaně čekat, jak věci dopadnou. Snažte se chytit příležitost za pačesy. Pamatujte na to, že všechno má své výhody a nevýhody. Nenechte se zastavit nepřejícností a závistí okolí, dělejte jen to, co pokládáte za užitečné a pro vás prospěšné.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Problémy jsou od toho, by se řešily. Pokud před nimi začnete zavírat oči, zametat je pod koberec, vaše frustrace poroste. Vesmír naznačuje, že vás čeká spousta šťastných chvilek. Ale bude zapotřebí se jim otevřít, vnímat obyčejné detaily, každodenní maličkosti, nepatrné drobnosti. Pozor na tendenci k melancholii.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Některé záležitosti prověří vaši stabilitu, pozor na pýchu a tvrdohlavost. Vesmír bude stát na vaší straně, bylo by škoda propásnout skvělé šance, které vám život nabídne. Zdá se, že v mnohém vám pomohou organizační schopnosti, logika, slovní obratnost. Nesnažte se však své myšlenky vnucovat ostatním.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Jestliže dlouho na něco čekáte, váš čas přichází. Vypadá to, že určité záležitosti se konečně dají do pohybu. Všechno vás však bude stát velké úsilí, energii, maximální nasazení, určitou oběť. Tím spíš si uvědomíte, že v životě nic nepřichází zadarmo, o všechno je třeba bojovat a s láskou pečovat.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472946
DnesDnes351
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3361
Tento měsícTento měsíc4576

Partnerské weby

apartman banner