indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Neměli byste se bránit tomu, co se dává do pohybu. Čas ukáže, že jste si zbytečným oddalováním některých věcí zbytečně šlapali po štěstí. Neutíkejte před problémy, za ničím se neschovávejte, snažte se každodenní realitě čelit s odvahou, bez pochybností. Vesmír máte na své straně, proto není důvod, abyste své ambice nenaplnili.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Nepočítejte s tím, že si vystačíte s běžnými postupy. Zapomeňte na to, že úspěch vám automaticky přinese vaše pohodlnost, sklon ubírat se po vyšlapaných cestičkách. Neztrácejte čas ani energii věcmi, které nemohou přinést potřebný prospěch. Co by vám v tomto čase nemělo scházet, je odhodlání poprat se s překážkami. Jen si dávejte pozor, abyste nepřeceňovali své fyzické síly.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Intenzivně by na vás mohly doléhat finanční starosti. Jako by toho nebylo málo, osud by vás mohl vystavit další zkoušce. Nezůstávejte se svými starostmi sami, poraďte se s důvěryhodnou osobou, se svými blízkými. Na nic si nehrajte a nebojte se přiznat, že jste ve stresu, se silami takřka na dně. Věřte tomu, že vaše budoucnost je slibná, ale musíte pro ni něco udělat.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Mnohé změny, které postupně zasáhnou váš život, nebude lehké přijmout. Ale snažte se být za každých okolností nad věcí, přijímejte je tak, jak přicházejí. Dříve či později dospějete k tomu, že mají svůj význam a rozhodně vás obohatí. Totemoví ochránci budou stát při vás, tedy neklesejte na mysli. Vzepřete se překážkám, nedopusťte, aby se ve vašem životě usadily chaos a strach.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Když se do něčeho pustíte, málokdo vás zastaví. Před vámi se rýsuje velice zajímavé období, nové možnosti. Bude záležet na tom, jak je dokážete uchopit, své šance zúročit. Počítejte s tím, že se můžete ocitnout pod velkým tlakem, ale čím větší nápor, tím víc ze sebe dostanete to nejlepší. Je na čase přijmout důležité rozhodnutí, jakýmkoli otálením byste si mohli nadrobit problémy.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Před vámi je poměrně hektický čas. Jestliže vám někdo mluví do života, neberte jeho připomínky příliš vážně. Vy musíte nejlépe vědět, co je pro vás nejlepší, jednejte na základě svých pocitů. Na své straně máte i totemového patrona, můžete se spolehnout na to, že vám ukáže správnou cestu. Věřte tomu, že vedle povinností a starostí vás život obdaří i spoustou šťastných chvilek.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Před vámi se mohou objevit jisté okolnosti, na které nebudete mít nejmenší vliv. Pamatujte na to, že všechno zlé může být pro něco dobré. Občas je vhodné vyměnit vyšlapané cestičky za něco vzrušujícího, dynamičtějšího. Nebojte se jít do rizika, udělat něco jinak než jste zvyklí. I když možná nevěříte na zázraky, občas dokáže náhoda mile překvapit. Zdá se, že vaše životní cesta se příjemně ubírá zpět.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Období, které je před vámi, by vás nemělo nijak zvlášť zarmoutit. Měli byste sklízet ovoce svého snažení, zaznamenat pozitivní výsledky. Pokud se dočkáte uznání a pochvaly okolí, buďte si jistí, že půjde o upřímné ocenění. Může být pro vás správnou motivací, jak ve svém úsilí nepolevovat, hledat další cesty, jak na sobě pracovat, být ještě lepší.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Některé své plány zřejmě budete muset přehodnotit. Možná jste si stanovili takřka nadlidský úkol a budete muset ve svých ambicích poněkud přibrzdit. I malé zastavení vám může pomoci nadechnout se a utřídit si myšlenky. Potlačte ale tendenci o sobě pochybovat. Na některé lidi ve svém okolí se můžete stoprocentně spolehnout, vaši náročnou cestu vám usnadní.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Budete-li sami sebe přesvědčovat, že lepší to být nemůže, ničeho nedosáhnete. Snažte se neklesat na mysli, když věci nepůjdou potřebným tempem. Někdy se vyplatí trpělivost, vyčkat na správný okamžik. K životním trampotám se snažte přistupovat bez sebelítosti. Považujte je za výzvu a ne za katastrofu. Některá rozhodnutí povedou k úspěchu, u jiných můžete mít dojem, že se nepovedla.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Tento týden budete moci považovat za výjimečně příznivé období. Zdá se, že se ocitnete na prahu něčeho nového, na co už delší dobu netrpělivě čekáte. Najdete zcela konkrétní směr, jak v nejbližší budoucnosti postupovat. Realizace některých věcí ale může jít ztuha. Totemoví ochránci ale soudí, že na nic nebudete sami, po vašem boku se ocitnou lidé, kteří vám nezištně pomohou posunout se vpřed.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Nezabývejte se tím, co si kdo o vás myslí. Zbytečně ztrácíte čas, který byste mohli věnovat něčemu užitečnějšímu. Některé věci by se ale měly pohnout dopředu, aniž byste vyvinuli nějaké úsilí. Máte-li pocit, že jste něco zanedbali, je na čase dát věci do pořádku. Události kolem vás zřejmě dostanou nečekaný spád. Vezměte si z toho ponaučení. Ať se děje cokoliv, stůjte oběma nohama na zemi.

 

 

 

 

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472558
DnesDnes582
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2973
Tento měsícTento měsíc4188

Partnerské weby

apartman banner