indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Možná byste měli trochu přibrzdit, zvážit svoje někdy až přehnané ambice. Nikdo po vás nechce, abyste byli životním štvancem. Naučte se každý den vychutnávat s nadhledem, lehkostí, bez toho, že byste připomínali dostihového koně. Zkuste přidat na optimismu, nehledejte komplikace tam, kde vůbec nejsou. Trénink potřebuje i vaše trpělivost.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Před vámi se rýsují skvělé vyhlídky. Máte na to, abyste dostali od života víc, nebuďte proto zbytečně skromní. Totemové ochránce máte na své straně, a tak využijte tento čas k osobnímu růstu, nebojte se překročit vlastní stín. Opřít se můžete o svou silnou vůli, velikou vytrvalost. I tam, kde si myslíte, že jsou vaše šance beznadějné, můžete očekávat úspěch.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Zvládání stresových situací by pro vás neměl být problém. Máte obdivuhodnou schopnost adekvátně reagovat na každou situaci. Navíc váš nos připomíná jakýsi radar, který dokáže s předstihem odhadnout, co se kolem vás děje, jaké to může mít důsledky. Překážky, které vám v tomto období vstoupí do života, zvládnete svou nezkrotnou energií a vitalitou.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Vesmír vám dává jednoznačný signál, že jste se vydali správnou cestou. Nebojte se přijmout změny, které jsou neodkladné. Postupem času zjistíte, že je to skvělá šance, jak se posunout o kus dál. Pokud vám nějaký plán nevyjde na sto procent, zřejmě tomu tak mělo být. Dříve či později zjistíte, že nic se neděje náhodně, vše má smysl.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Je možná na čase před něčím zcela zásadním nezavírat oči, přijmout realitu takovou, jaká opravdu je. Máte před sebou zajímavé období a po svém boku také totemové ochránce. Nic by vám nemělo bránit v rozletu, v uskutečňování vašich plánů. Když se pozorně kolem sebe rozhlédnete, budete trpělivě naslouchat informacím, které k vám přicházejí, můžete si být jistí, že vaše kroky najisto povedou k cíli.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Před vámi je ohromná kupa práce a potřebujete mít věci pod kontrolou. Vaše pracovitost a smysl všechno do detailů analyzovat vám mohou být v tomto čase velice nápomocní. Neměli byste však přepínat své síly a honit se za každou cenu. Nenamlouvejte si, že jste superman. Není ostuda přiznat své slabé stránky.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Toužíte po úspěchu? Do klína vám ale nic samo od sebe nespadne. Cesta k cíli může být někdy dost trnitá, měli byste se naučit větší trpělivosti. Vše má svůj čas a úspěch do značné míry závisí i na tom, jak se dokážete přizpůsobit daným okolnostem. Počítat musíte s určitými překážkami. Neuděláte chybu, jestliže vsadíte na svůj instinkt a intuici. Věřte tomu, že se nemusíte spokojit s tím, co máte.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Nežeňte se do ničeho po hlavě. Když se nad svým životem trochu zamyslíte, nejspíš zjistíte, že je potřeba zvolnit. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, komplikace, snažte se je řešit bez emocí. Volte kompromis před podezíravostí, neústupností. Tím vaše silná pozice, kterou jste si vybudovali, nijak neutrpí. Spoléhat můžete i na přízeň totemových ochránců.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Čím víc budete sami sebe přesvědčovat, že něco nejde, nedaří se, tím spíše může mít realita takovou podobu. Máte před sebou zajímavé období a věřte tomu, že je reálná šance, aby se vaše ambice naplnily. Musíte si však více věřit, dejte konkrétní směr vašemu odhodlání. Nesnažte se však své jednání stavět před volbu všechno nebo nic. I malý krůček může být ve finále správným krokem.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Vaše neustálá kritika všech a všeho může oslabovat vaši profesní pozici. Také v soukromém životě pozor na přílišnou sebestřednost, nedůvěru. Ne vždy musí vaše životní křivka stoupat přímočaře ke hvězdám. Smiřte se s tím, že nelze být vždy jen vítězem, nemusíte si přece neustále dokazovat svou cenu. Sami nejlépe víte, že někdy se vyplatí na správnou šanci trpělivě vyčkat.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Za svými sny se nebojte vykročit beze strachu. Když si vytvoříte vlastní pravidla, originální postup, obklopíte se správnými lidmi, nemůžete šlápnout vedle. Můžete počítat i s přízní Vesmíru. Možná to, po čem toužíte, máte přímo před očima. Jen se necháváte rozptylovat nepodstatnými věcmi, zbytečně hledíte příliš do dálky, než abyste si vychutnávali přítomností.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Současná životní etapa vás možná neuspokojuje tak, jak byste si přáli. Pozor však, abyste nepadli do pasti sebelítosti, neutápěli se v slzách. Některé ztráty mohou být nevratné, ale na druhou stranu i osvobozující. Pozorně se kolem sebe rozhlédněte, poslouchejte svůj vnitřní hlas. Jen tak můžete přijít na to, kde je třeba přidat a kde se naopak vyplatí pořádně si vyhrnout rukávy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433895
DnesDnes124
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden4013
Tento měsícTento měsíc4013

Partnerské weby

apartman banner