indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Vesmír dává vašim plánům zelenou. Nebojte se nových výzev. Šance, které k vám budou v tomto období přicházet, by se nemusely později opakovat. Při svých aktivitách mějte na zřeteli pouze svůj prospěch, neberte na nikoho ohledy. Přímočarost a jistá sobeckost nebudou tím, co by vám mělo přinášet nějaké komplikace. Tou ale může být vaše netrpělivost.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Sny jsou od toho, aby se plnily. Na všech životních frontách byste měli dosáhnout úspěchu. Za předpokladu, že přestanete být zbytečně skromní, začnete myslet víc na své potřeby než na druhé lidi. Máte na to, abyste v silném konkurenčním boji obstáli, jen musíte dát zřetelně o sobě vědět. Když cítíte, že se v životě něco mění, musíte se přizpůsobit.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Nevymýšlejte žádné složitosti, proč to či ono nejde. Neztrácejte čas ohlížením se do minulosti, soustřeďte veškerou pozornost na přítomnost. Přijímejte ji takovou, jaká je, nehledejte složitosti tam, kde nejsou. Tím se vyhnete nejen mnohým trápením, ale ani nebudete ztrácet potřebnou energii na věci, které nejsou zcela zásadní. Opřete se o pomoc totemových patronů, budou při vás stát.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Můžete se snadno ocitnout v situaci, s níž si nebudete vědět rady. Věřte tomu, že všechno má svůj rub a líc. I zdánlivě negativní vývoj může přinést něco podnětného. Přinejmenším zkušenosti, které se mohou dříve či později hodit. Události vás přesvědčí o tom, že vždycky existuje nějaká naděje. Záleží na tom, z jakého úhlu vnímáte své problémy.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

I když se můžete opírat o jistoty, které jste si v životě vybudovali, leccos může být nyní jinak. Možná se přesvědčíte o tom, že sebeuspokojení, přílišná pýcha vás mohou na cestě k úspěchu zpomalit. Měli byste projevovat větší pokoru, laskavost, vděk. Hledejte podporu u lidí, které máte prověřené, vaši důvěru nikdy nezklamali. I věrnost, loajalita jsou vlastnosti, které se cení.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Ke štěstí vede mnoho cest, ale zdá se, že se nemůžete rozhodnout. Zkuste více věřit svému vnitřnímu hlasu, intuici. Nestyďte se za to, že svůj životní postoj budete muset přehodnotit. Každý občas udělá chybu, šlápne vedle. Měl by to však být signál k novému startu. Prověří vaši flexibilnost, umění hledat kompromisy.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Před vámi se objevují nové příležitosti. Instinkt vám možná radí, abyste se do ničeho nehnali po hlavě. Zkuste ale někdy přemluvit svou nerozhodnost, přešlapování na místě. Nepropadejte zbytečně depresi, negativním myšlenkám, když se věci budou ubírat jiným směrem, než jste si určili. Umíte tvrdě pracovat, jen může někdy trvat, než najdete ten správný způsob, jak výsledku dosáhnout.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Před vámi se rýsuje lepší období, než byste doufali. Nic se však nesmí uspěchat, všechno si musíte dobře promyslet. Prioritu by měla dostat jedna věc, pak přijdou na řadu další. Vesmír máte na své straně, nic vám nebrání, abyste začali uskutečňovat své sny. Nabízí se však otázka, zda zbytečně neplýtváte energií tam, kde není zapotřebí. Určete si jasné priority.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Mějte na zřeteli, že po špatných dnech vždy přicházejí dobré. Zdá se, že se vám podařilo ze svých beder shodit velkou zátěž, zbavili jste se starostí, které vám bránily v rozletu. Možná vás ale přiměly k tomu, abyste se naučili vidět světlo na konci tunelu, postavili se k problémům čelem. Zjišťujete, že někdy je jejich řešení na dosah. Jistou brzdou mohou být negativní emoce.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pozor na intriky a projevy nepřátelství. Totemoví patroni vás varují před závistí, nepřejícností lidí, kteří vidí jen váš úspěch. Méně už odhodlání a odvahu, které vás k němu přiblížily. Zdá se, že se vám určitý hazard, akční přístup vyplatil. Nebojte se řídit běh událostí, jež se před vámi rýsují, se stejnou razancí jako dosud. Správné načasování a vaše potřeba překonávat sami sebe přinesou užitek.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Máte tendenci proti něčemu odvážně vystupovat, stavět se, jak se říká, na zadní. Někdy se ale nevyplatí pojmenovávat věci pravými jmény a přílišná otevřenost. Měli byste přemýšlet o tom, jak si věci usnadnit, ne si je zbytečně komplikovat. Pozor na stavění vzdušných zámků, iluzorní představy. Velké myšlenky a cíle potřebují konkrétní a odvážné činy. Nerozpakujte se pořádně si vyhrnout rukávy.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Starosti, ať jsou jakékoli povahy, neberte tak vážně. Jestliže vás něco trápí, najdete účinný recept, jak se ze smutku vymanit. Jen si budete muset pohlídat, aby se z toho nestala závislost. Vsaďte na své pocity, intuici, řiďte se tím, co vychází z hloubi vaší duše. Vyšší energie vás nikdy neposunou k horším věcem, ale naopak. V tomto směru můžete spoléhat na přízeň Vesmíru.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2585651
DnesDnes418
VčeraVčera874
Tento týdenTento týden4544
Tento měsícTento měsíc16015

Partnerské weby

apartman banner