2647rok1Jaký bude rok 2021, co mohou zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu čekat a s čím by měli počítat? To vám prozradí astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah.

 

BERAN

V roce 2020 působila Černá Luna právě ve znamení Berana. Přinášela problémy a těžkosti, otevřela osudové situace k řešení. Od října 2020 do poloviny července 2021 by měli být Berani velmi opatrní v souvislosti s majetkem. Černá Luna bude vytvářet nesnáze v souvislosti s penězi, situace, které přitahuje, přinesou omezení a problémy s financemi (větší výdaje, ale i to, že někdo sníží jejich osobní hodnotu). Je nutné udělat si v této sféře života jasno. Otevře se i téma jak vydělat peníze, jak se stát úspěšným. Černá Luna Beranům přinese pokušení, vysoké ambice. Měli by se obklopit lidmi, kteří je nevyužívají, oceňují a adekvátně odměňují jejich práci. Od července 2021 do dubna 2022 bude Černá Luna ovlivňovat témata - sourozenci, úřady v souvislosti s majetkem, vzdělávání a komunikace. Je třeba vyjasnit si záležitosti se sourozenci a příbuznými a dávat velký pozor při podpisech smluv a dohod souvisejících s majetkem, domem či bytem.  Otevře se i téma cest, dopravního prostředku. Vše pod Černou Lunou se může komplikovat, souvisí to s karmou a minulými životy.
Kde čekat životní posun?

Jupiter Beranům v roce 2020 přinesl změnu a posun v tématu práce a kariéry. Co se týká vlivu Jupiteru v roce 2021, budou hrát roli naděje, ideály, sny, přání a touhy týkající se budoucnosti. Pomáhat, a to výrazně, budou Beranům v tomto času přátelé, týmová činnost. Berani potřebují kontakt s druhými, jen jejich prostřednictvím se totiž naučí více o sobě samých. Měli by navazovat nová přátelství, ta se časem mohou projevit jako mimořádně cenná. Berani budou mít snahu zlepšovat své okolí. Budou usilovat o pozitivní změny u sebe a pro sebe, ale pokud mají dostatečně široký rozhled, budou myslet i na druhé. Berani by měli vědět, že pokud budou sobečtí, nebudou výsledky jejich aktivit příliš významné ani trvalé. Cokoli však nyní ze sebe vydají pro druhé, v budoucnosti se jim vrátí znásobeno.

Vliv novoluní a úplňku

Dne 12. dubna 2021 nastane novoluní v Beranu. Slunce a Měsíc budou v konjunkci s Venuší, Merkurem a planetkou Ceres. Pro Berany to bude velmi silné novoluní, které jim dodá ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit. Je před nimi velmi intenzivní období. Venuše a Merkur jim dodají elán do nových plánů. Berani budou nepřehlédnutelní, všude o nich uslyšíme. Úplněk v Beranu vrcholí dne 20. října 2021 a vyjasní oblast vztahů. Při úplňku bude u Slunce Mars, který vládne Beranům a aktivuje veškeré vztahové záležitosti. Do úplňku by měli Berani ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody, opustit vše nevyhovující v rámci vztahové oblasti.

(nam)

Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Příště: Rok 2021 v kostce - Býk

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2581271
DnesDnes164
VčeraVčera801
Tento týdenTento týden164
Tento měsícTento měsíc11635

Partnerské weby

apartman banner