2848co2Když britská astroložka a médium Jessica Adams v roce 2019 sestavila a veřejnosti předestřela svou předpověď na rok 2020, nikdo jí nevěřil. Přirovnala ho totiž k obrazu Výkřik od Edvarda Muncha. Varovala svět před ekonomickou, politickou a epidemiologickou krizí. Předpověděla pandemii s tím, že

stanovila i datum, kdy se nákaza začne šířit - 10. ledna. A právě v ten den pak skutečně začaly z Číny přicházet první zprávy o obětech na životech.Není divu, že se teď všichni astroložky ptají, jaký bude konec roku a co přinese příští čas.

Jessica Adams se nechala slyšet, že se situace obecně začne měnit k lepšímu pár dní před Vánoci. Ty by se měly nést v duchu návratu k tradičním hodnotám vztahů i pocitu globálního bezpečí. Vakcíny na koronavirus se ale prý nedočkáme, s virem se lidstvo bude muset naučit žít. Rok 2021 by podle ní měl být ve znamení rušného sociálního života, tedy by se svět dalších omezení a zákazů kontaktů už dočkat neměl. Jak dále řekla, astrologické cykly lze přirovnat k historii, která má rovněž tendenci se opakovat. Nyní se nacházíme v cyklu připomínajícím dobu II. světové války. Toto období skončí v roce 2026, kdy by také měl být úspěšně završen boj s klimatickými změnami. Astroložka předpokládá, že svět vstoupil do éry celkové revoluce, vše se postupně změní.

(xar)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2581261
DnesDnes154
VčeraVčera801
Tento týdenTento týden154
Tento měsícTento měsíc11625

Partnerské weby

apartman banner