2649blJaký bude rok 2021, co mohou zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu čekat a s čím by měli počítat? Tak na to nám odpověděla astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah.

BLÍŽENCI

Do července 2021 bude Černá Luna

vytahovat na povrch skryté a tajené situace k řešení. Pohybuje se místem, kde jsou Blíženci napojeni na „druhý břeh“', propojeni s minulými inkarnacemi. Vyplují nějaké důležité, osudové informace. Tématem tohoto období je odstraňování, ukončování a propojení s minulými životy, což mohou provázet pocity samoty a izolace. Také nepřátelé mohou nepříjemně působit. Je vhodné žít bez jakékoli přetvářky a lhaní, podvádění. Od července 2021 (do dubna 2022) pak bude černá Luna úřadovat přímo ve znamení Blíženců. Přinese jim silné emoce, pocity z minulých životů, psychické zmatky. Blíženci si mohou připadat jako „obětní beránci“ vzniklých situací. Jak moc, to záleží na postavení Černé Luny při jejich narození. Každopádně musejí počítat se životními zkouškami, nic nedostanou zadarmo. Vliv černé Luny u nich nastartuje vnitřní proměnu. Na život i své okolí začnou pohlížet jinak, pochopí, že jediná změna je nutná uvnitř nich samotných. Po dobu působení Černé Luny se budou moci posunout vpřed. Setkají se s lidmi a situacemi z minulých životů, mohou prožívat pocity bezmoci, beznaděje, ponížení. Mohou se dostat do nepříjemné situace, nebo naopak do ní mohou dohnat někoho jiného. Neměli by se ale nikým a ničím nechat zastrašit, musí pracovat na své osobnosti a věřit, že překonají veškeré nepříznivé životní situace.


Kde čekat životní posun?

Jupiter po celý rok 2021 působí v oblastech - zahraničí, vzdělávání. Blížence čeká rozšiřování vědomostí, úspěchy ve spojení s cizinou. Štěstí jim bude přát i v rámci úředních a soudních záležitostí.

Vliv novoluní a úplňku

Novoluní ve znamení Blíženců nastane 10. června a bude zesílené prstencovým zatměním Slunce. Ve hře bude vzestupný karmický uzel. Novoluní přinese Blížencům ohromnou energii do nových začátků, odstartuje jejich osudovou životní kapitolu. Vrhnou se do nových plánů a aktivit. Novoluní probíhá za asistence Merkuru, a tak budou Blíženci v jednom kole. Čeká je vyřizování a zařizování, telefonování a komunikace s úřady. Úplněk v Blížencích vrcholí 19. prosince a vnese jasno do oblasti vztahů. Blíženci mohou ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

(nam)

Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Příště: Rok 2021 v kostce – Rak

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2581258
DnesDnes151
VčeraVčera801
Tento týdenTento týden151
Tento měsícTento měsíc11622

Partnerské weby

apartman banner