2750Vědma1Sem tam se zmiňují proroctví slepé bulharské vědmy Vangy. Předpověděla teroristické útoky 11. září 2001, ale také třeba havárii v Černobylu. Měla nějaké poselství i pro rok 2021? Vzhledem k okolnostem by mě to docela zajímalo,“ napsal do redakce

Jan Z. z východních Čech.

Odhaduje se, že až 85 % předpovědí vědmy Vangy se vyplnilo. Na příští rok podle zahraničních médií předpověděla hned několik katastrof. Hovořila o invazi muslimských extrémistů do Evropy, kteří mají proti Evropanům použít chemické zbraně. Předpověděla, že lidstvo čekají krušné časy. Má být velká ekonomická krize, o které už hovoří i ekonomové. Vidí ji jako důsledek koronavirové situace. Její predikce obsahuje i informace o vesmíru a americkém prezidentovi. Ten prý onemocní záhadnou nemocí, v důsledku čehož ztratí sluch a utrpí mozkovou příhodu. Vanga také uvedla, že by se měl obnovit někdejší Sovětský svaz. Které země budou jeho součástí, ale nesdělila.

V jejím proroctví se objevují i pozitivní informace. Například prý bude „poražena“ rakovina. Baba Vanga také dávala lidem rady, jak si zpříjemnit život a předejít neštěstí. Pokud například někdo nechce, aby do jeho domu vstupovaly zlé a nepříjemné osoby, měl by nad dveře pověsit dvě překřížené bezové větve. Na stole by neměl nechávat nedojedené kousky chleba, aby se doma udrželo štěstí. Chléb by se nikdy neměl vyhazovat a zbytky by měla být nakrmena například zvířata. V peněžence by si každý měl uchovávat pár lístků máty a špetku skořice, to kvůli dostatečným financím. Doma by nikdo neměl jíst ani pít z potlučeného, poškozeného nádobí.

(xar)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2640319
DnesDnes719
VčeraVčera1013
Tento týdenTento týden4243
Tento měsícTento měsíc10268

Partnerské weby

apartman banner