2202rokJaký bude rok 2021, co mohou zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu čekat a s čím by měli počítat? Tak na to nám odpověděla astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah.

VÁHY

Do poloviny července 2021 Černá Luna odemyká brány do

minulých životů, přechází přes téma okultismu, transformace duše, sexuality a peněz. Mohou se tak vyhrotit vztahy s dětmi nebo rodiči. Situace, které vyplavou na povrch, se budou také týkat peněz, které jsou sdílené s někým dalším (partneři, společníci, banky). Do života Vahám vstoupí dlužníci nebo lidé, kterým u nichž se zadlužily (zadluží) samy. Důležité budou věrnost ve vztazích a kontrola majetkových záležitostí. Poroste také riziko úrazů a není vyloučeno úmrtí někoho blízkého.

Kde čekat životní posun?

Jupiter Vahám pomůže zlepšit vztahy s okolím, případně navázat vazby nové. Aktivuje oblast kreativity, uměleckého vyjádření v případě řemesla i partnerských vztahů. Přichází láska, plodná spolupráce. V této době se častěji rodí děti, nebo lze vytvořit velké dílo, vypracovat se, tedy v kurzu bude i osobní růst. Lze očekávat zdravé zvýšení sebedůvěry a sebevědomí.

Vliv novoluní a úplňku

Úplněk ve Vahách nastane 28. března a vyjasní záležitosti vztahů partnerských, pracovních i rodinných. Je vhodné ukončit a dořešit vztahy, smlouvy a dohody, ukončit vše nevyhovující. Při úplňku asistují Venuše a Chiron. Váhy mohou očekávat zadostiučinění.

Novoluní ve znamení Vah vrcholí 6. října. Dodá zrozencům tohoto znamení ohromnou energii do nových začátků. Mohou zahájit novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit. Při novoluní působí navíc Merkur a Mars. Aktivita Vah poroste, dají o sobě vědět.

(nam)

Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Příště: Rok 2021 v kostce – Štír

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2640321
DnesDnes721
VčeraVčera1013
Tento týdenTento týden4245
Tento měsícTento měsíc10270

Partnerské weby

apartman banner