2205rokJaký bude rok 2021, co mohou zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu čekat a s čím by měli počítat? Tak na to nám odpověděla astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah.

 

KOZOROŽEC

Do poloviny července si díky vlivu Černé Luny budou Kozorožci dělat pořádek v oblasti partnerů životních i pracovních, a také v záležitostech souvisejících s dětmi. Černá Luna jim přinese problémové situace v těchto tématech a umocní emoce. Může se objevit někdo nový, ovšem zálety a mimopartnerské svazky nedopadnou dobře. Vztahy se otřesou v základech a vydrží pouze silná spojení. Kozorožci mohou řešit i otázku priorit - partner nebo kariéra? Pokud touží po dítěti či partnerovi, měli by si počkat, až se přesune Černá Luna do dalšího znamení.

Kde čekat životní posun?

Jupiter bude Kozorožcům po celý rok 2021 pomáhat v rámci finančního posunu. Díky tomu tak mohou rozmnožit svůj majetek, zlepšit své finanční poměry.

Vliv novoluní a úplňku

Novoluní v Kozorožci proběhlo v lednu (13. 1.) a zrozencům tohoto znamení dodalo ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit. Při novoluní asistovalo karmické Pluto, což znamená, že se před nimi mohly objevit nevídané možnosti, mohli obdržet dobrou zprávu ohledně nějakých úředních záležitostí. V červnu (24. 6.) bude ve znamení Kozorožce vrcholit úplněk. Vyjasní otázky z oblasti vztahů. Kozorožci by v době úplňku měli dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody, ukončit vše nevyhovující. 

(nam)

Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Příště: Rok 2021 v kostce – Vodnář

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2732238
DnesDnes388
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden388
Tento měsícTento měsíc846

Partnerské weby

apartman banner