2206rokJaký bude rok 2021, co mohou zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu čekat a s čím by měli počítat? Tak na to nám odpověděla astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah.

VODNÁŘ

Do poloviny července ovlivní

 Černá Luna témata - rodina, domov nebo bydlení. Přinese silné emoce a problémové situace v souvislosti s domovem a zázemím, s místy, kde Vodnáři pobývají a tráví čas. Černá Luna aktivuje myšlenky Vodnářů na změny, ale pozor, aby je jen „nepálilo dobré bydlo“, jak se říká. Ne každá změna se Vodnářům vyplatí, musejí počítat s tím, že ponesou důsledky svých rozhodnutí. Vliv Černé Luny se může projevit tendencí oddělit se od rodiny, domova, od kořenů života. Symbolizuje vyhnání z ráje, Vodnáři se mohou cítit jako “černé ovce“ nebo „obětní beránci“, hledat vhodné místo a nové základy pro život. Měli by se řídit zdravým rozumem a nepodléhat pouhým emocím a rozmarům Černé Luny.

Kde čekat životní posun?

Vodnáři se ocitají na začátku významného cyklu životního růstu, ten potrvá zhruba dalších 12 let. Pozitivní vliv planety Jupiter jim vnese do života situace, které je posunou ke štěstí. Budou mít dostatek sil a chuti prosazovat svá přání a představy. Uvědomí si, co dokážou, budou si jistější sami sebou. Měli by být činorodí a využít působení planet ve svůj prospěch. Jistým způsobem budou vyčnívat z davu, ale neměli zveličovat svoji důležitost. Planety je budou popohánět kupředu, období je vhodné pro získávání nových zkušeností. Mohou mít více plánů, než dokážou uskutečnit. Skutečného růstu dosáhnou jedině na základě vzájemné pomoci. Postupně dojde k pozitivní proměně jejich osobnosti, což se projeví zvýšením prestiže i zlepšením majetkových poměrů. Nesmějí však propadnout iluzi, že mají na vše odpověď, stále se musí učit. Jupiter se v červnu a červenci přesune do znamení Ryb a aktivuje Vodnářům oblast financí a hodnot. Poté se vrátí zpět do znamení Vodnáře, kde zůstane do konce roku 2021.

Saturn se na několik let usadil ve znamení Vodnáře. Je zdrojem proměny osobnosti, nových životních postojů. Život se začne Vodnářům jevit jako vážnější a události budou prověřovat morální pevnost jejich charakteru. Bude po nich žádána velká dávka sebekázně, a i když se jim to nemusí líbit, bude jim to ku prospěchu. Budou se učit respektovat určité normy. Negativním projevem toho mohou být jejich sklony k melancholii, depresi či nedostatek sebedůvěry pramenící z úzkosti nebo pocitu méněcennosti. Reakce, projevující se jako vztek a agrese, jsou pak druhou stranou téže mince. Saturn po nich žádá větší stabilitu v individuálním chování a prohloubení smyslu pro osobní odpovědnost. Cílem je získání vlastního významu a sebeúcty. Situace, které přijdou, jsou výsledkem toho, jak se Vodnáři chovali ke světu, povolání, společnosti a lidem v průběhu uplynulých čtrnácti let. Pokud nezískali žádný viditelný zisk nebo je vytrvale pronásledují ztráty a svízele, pak je v jejich způsobu života něco od základu v nepořádku a měli by na tom zapracovat. I v této době se jim nemusí dařit v podnikání, mohou řešit problémy s financemi, zdravotní problémy nebo stavy agrese, žárlivosti, kritiky. Ženy Vodnářky mohou být omezovány mužem nebo partnerem, muži Vodnáři zase nadřízeným nebo zaměstnavatelem.

Vliv novoluní a úplňků

V únoru (11. 2.) nastává novoluní ve znamení Vodnáře. Zrozencům tohoto znamení přináší ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit. Jelikož při novoluní asistují Merkur s Jupiterem a Venuše se Saturnem, bude vliv silný. Vodnáře čeká velmi hektické období se silou šesti planet.

V červenci (24. 7.) vrcholí první úplněk ve znamení Vodnáře. Budou se řešit osudové situace díky Saturnu, který chce, aby si Vodnáři dali do pořádku svůj život, zejména vztahy.

Pak hned v srpnu (22. 8.) nastane druhý úplněk ve znamení Vodnáře v tomto roce. Vyjasní oblast vztahů. V době úplňku je vhodné dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody, ukončit vše nevyhovující. Při úplňku budou v těsném spojení Luna s Jupiterem. Vše, co se bude dít, je pro budoucí blaho Vodnářů.

(nam)

Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Příště: Rok 2021 v kostce – Ryby

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733657
DnesDnes112
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1807
Tento měsícTento měsíc2265

Partnerské weby

apartman banner