2207rokJaký bude rok 2021, co mohou zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu čekat a s čím by měli počítat? Tak na to nám odpověděla astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah.

 

RYBY

Do poloviny července Černá Luna působí v tématech sourozenci (příbuzní), úřady v souvislosti s majetkem, ale také vzdělávání a komunikace. Právě v rámci těchto témat si zrozenci Ryb budou muset cosi vyjasnit. Velmi opatrní by měli být na veškeré podpisy a smlouvy. Vesmír jim přinese emočně vypjaté situace, potíže, Černá Luna otevře osudové, karmické téma.

Kde čekat životní posun?

Po celý rok bude Jupiter pro Ryby pozitivní i když ne tolik, jako při průchodu jinými domy. Ryby mají každopádně příležitost naučit se něco o duchovních a náboženských dimenzích vlastního života. Mají rovněž šanci poznat více o sobě samých, a to aniž by se setkávaly se strachem nebo odporem, který často pociťují. Nyní jsou totiž méně zvýrazněny požadavky ega. Ryby budou soucitnější s utrpením, které budou vnímat kolem, probudí se v nich sklony upřímně pomoci. Budou si vědomy toho, že když pomohou jiným, pomohou tím i sobě. Opatrnost je na místě, budou-li hledat duchovního učitele. Mohou narazit na člověka dvojí tváře. může ale nastat i situace, kdy se samy stanou učitelem pro někoho jiného. Jisté je, že nalezením vnitřního klidu Ryby posílí své postavení. Začnou na sebe nahlížet jiným způsobem, mohou objevit nový životní směr. Vše, co bude odcházet a končit, je pro jejich budoucí štěstí. Veškeré změny by proto měly přijímat s povděkem. Jupiter v šestém a sedmém měsíci letošního roku naznačí směr, kterým se budou Ryby ubírat v roce 2022. Dva měsíce bude působit ve znamení Ryb a může s sebou odnést vše, co nepatří do jejich budoucnosti. Vyčistí určité situace a připraví Ryby na velký životní posun v příštím roce.

Vliv novoluní a úplňků

V březnu (13. 3.) nastává novoluní v Rybách. Zrozencům tohoto znamení přinese ohromnou energii do nových začátků. Mohou začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit.Při novoluní budou působit Venuše s Neptunem. Ryby mohou využít pozitivního vlivu Venuše, planety lásky a hodnot. Ovšem Neptun může mlžit, klamat, zkreslovat určité záležitosti spojené s financemi. Je důležité žít v realitě a mít pevné jistoty - hodnoty, nic si nenamlouvat.

V září (21. 9.) vrcholí úplněk ve znamení Ryb. Vnese jasno do oblasti vztahů. V době tohoto úplňku je tedy vhodné dořešit a ukončit veškeré nevyhovující vztahy, smlouvy a dohody a nastavit nová pravidla. Při úplňku opět asistuje Neptun, planeta klamu. Ryby tak mohou něco skrývat, nebo jim může být cosi zatajeno. Čeká je aktivní řešení vztahových záležitostí spojených s financemi.

(nam)

Kontakt: Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733641
DnesDnes96
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1791
Tento měsícTento měsíc2249

Partnerské weby

apartman banner