IMG 0135Beran (21. 3. – 20. 4.)

Budete poměrně kreativní, ale pozor na tendenci vše řídit a měnit k obrazu svému. Nechte prostor i druhým, aby projevili vlastní názory a potřeby. Nesvazujte je svými představami

o tom, jak by co mělo být.

 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Důležitost dobré komunikace a kontaktů poroste, nepodceňujte situaci. Leccos můžete zařídit a vyřídit, také můžete získat inspiraci či zajímavé informace, které s trochou šikovnosti vhodně využijete.

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Buďte v těchto dnech velmi opatrní v kontextu s finanční sférou. Větší investice raději odložte, stejně tak nějaké jednání o penězích nemusí dopadnout podle vašeho očekávání. Můžete se také cítit nedocenění.

 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Snažte se nepodlehnout aktuálnímu rozpoložení a nechtějte spasit svět, jak se říká. Nevyžádané rady a pomoc by se obrátily proti vám. Zejména v příbuzenských vztazích se může projevit nesoulad, napětí.

 

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Neprohloupíte, když si uděláte čas sami na sebe. Potřebujete-li si v klidu utřídit myšlenky, abyste se mohli rozhodnout, co dál, věřte, že nejlépe vám to půjde na procházce v přírodě, nebo když si zameditujete.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Konstelace vám jsou podle všeho nakloněny. Tedy toho využijte a vězte, že dařit se vám může jak na poli pracovním, tak ve sféře milostné. Záleží jen na vaší iniciativě, na tom, kterým směrem upřete pozornost.

 

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Můžete postrádat pocit jistoty, neboť situace, jimiž budete procházet, nebudou úplně čitelné, jak se říká. A lidé, které budete potkávat, vás mohou znervózňovat. Pokud potřebujete radu - pomoc, řekněte si o ni.

 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Uplatňujte svou bystrost a šarm, nebojte se projevit své názory a prosadit své nápady. Koncem týdne ale přibrzděte, hrozí spory s nadřízenými nebo s kolegy v práci. Respektujte autoritu, zbytečně se nehádejte.

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Buďte aktivní, neseďte se založenýma rukama. Věřte, že smlouvy a kontrakty, které budete nyní dojednávat, by vám do budoucna měly být prospěšné, přinesou vám profit. V lásce pozor, hrozí citové ochlazení.

 

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Ačkoli jste velmi pečliví a obvykle máte vše pod kontrolou, v těchto dnech se může stát, že na cosi zapomenete, něco nestihnete. Neděste se, je ve vašich silách, abyste případné resty rychle dohonili.

 

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Můžete mít tendenci častěji se zaplétat do diskuzí a polemik. Ale tím jen budete ztrácet čas. Věnujte raději pozornost tomu, co je důležité, řešte jen to, co se vás osobně dotýká. Máte-li děti, aktivujte trpělivost.

 

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Nebude pro vás problém seznamovat se, navazovat nové kontakty. Jste-li sami, není vyloučeno, že potkáte spřízněnou duši. Co se zaměstnání týká, nemělo by se dít nic, co by vás nějak více ohrožovalo.

Lucia di Moriani

Foto: Lucie Zemanová

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733665
DnesDnes120
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1815
Tento měsícTento měsíc2273

Partnerské weby

apartman banner