4227nume1Každý den má určité naladění. Lze to posuzovat z různých hledisek, ale když to pojmeme numerologicky, pak můžeme říci, že každý den má v souvislosti s datem jinou energii, je nakloněn jiným činnostem. Chcete-li zjistit, zda ten který den přeje

vašim záměrům, tedy například je-li lépe věnovat pozornost vztahům nebo spíše financím, můžete si to v několika krocích celkem jednoduše spočítat. Energie dne vám může být nápomocná a popostrčit štěstí vaším směrem.

Jak postupovat?

Celé datum, tedy číslo dne, měsíce a příslušného roku lineárně sčítejte tak dlouho, dokud nedostanete jednoduché číslo.

Například chcete vědět, jaký bude den s datem 3. 7. 2021

3 + 7 + 2 + 0 + 2 + 1 = 15, 1 + 5 = 6

Výsledek ukazuje, že obecně je to den, v němž se bude dařit šestkovým aktivitám. Ovšem zda je v tomto směru tím pravým i pro vás, to zjistíte až dalším výpočtem.

Narodili jste se třeba 23. 1. 1970 a potřebujete zjistit, jakou energii má pro vás již zmíněný den 1. 7. 2021, v němž chcete něco důležitého zařídit.

Sečtěte tedy ještě den a měsíc svého narození: 2 + 3 + 1 = 6

Následně sečtěte výsledná čísla z obou výpočtů, tedy číslo data dne a měsíce vašeho narození a číslo součtu dne s datem 3. 7. 2021.

6 + 6 =12, 1 + 2 = 3.

Výsledek je číslo tři, pro vás tak bude tento den TROJKOVÝM

K čemu jsou vhodné dny s energií čísla tři?

Mají v sobě pozitivního ducha a trochu lehkomyslnosti, tedy pozor. Věnujte se seberealizaci založené na vlastním tvůrčím přístupu a myšlenkových pochodech, pište, prezentujte své nápady. Dařit se bude spolupráci, koníčkům, zábavě všeho druhu a společenským akcím, kreativitě (malování, hudební produkci). Dobře vám půjde vymýšlení příběhů, detektivních zápletek, právnických kliček. Komunikace na všech úrovních má zelenou. Chcete-li si založit účet, určitě k tomu využijte trojkový den. Stejně tak lze promýšlet nové investice (zejména dlužní úpisy, jistiny). Trojkové dny jsou ovšem nakloněny i studiu, žádostem o pomoc, podporu či radu, oživování kontaktů a navazování nových, nákupům v rámci obnovy šatníku, navrhování módních kreací, střihů a vůní, pečení a zdobení cukrovinek. Pozor si ovšem dejte na sklony k nevěře a záletům.

Lucia di Moriani

(Pokračování příště - ČTYŘKOVÉ DNY)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2767839
DnesDnes153
VčeraVčera975
Tento týdenTento týden1128
Tento měsícTento měsíc15522

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab