2234nume1Každý den má určité naladění. Lze to posuzovat z různých hledisek, ale když to pojmeme numerologicky, pak můžeme říci, že každý den má v souvislosti s datem jinou energii, je nakloněn jiným činnostem. Chcete-li zjistit, zda ten který den přeje vašim záměrům, tedy například je-li lépe věnovat pozornost vztahům nebo spíše financím, můžete si to v několika krocích celkem jednoduše spočítat.

Energie dne vám může být nápomocná a popostrčit štěstí vaším směrem.

Jak postupovat?

Celé datum, tedy číslo dne, měsíce a příslušného roku lineárně sčítejte tak dlouho, dokud nedostanete jednoduché číslo.

Například chcete vědět, jaký bude den s datem 9. 7. 2021

9 + 7 + 2 + 0 + 2 + 1 = 21, 2 + 1 = 3

Výsledek ukazuje, že obecně je to den, v němž se bude dařit trojkovým aktivitám. Ovšem zda je v tomto směru tím pravým i pro vás, to zjistíte až dalším výpočtem.

Narodili jste se třeba 23. 1. 1970 a potřebujete zjistit, jakou energii má pro vás již zmíněný den 9. 7. 2021, v němž chcete něco důležitého zařídit.

Sečtěte tedy ještě den a měsíc svého narození: 2 + 3 + 1 = 6

Následně sečtěte výsledná čísla z obou výpočtů, tedy číslo data dne a měsíce vašeho narození a číslo součtu dne s datem 9. 7. 2021.

3 + 6 = 9

Výsledek je číslo devět, pro vás tak bude tento den DEVÍTKOVÝM.

K čemu jsou vhodné dny s energií čísla devět?

Devítka je synonymem pro dokončení, zmoudření, hledání víry a humanity i určitého "moudrého bláznovství". Vyjadřuje techniku, vědu, smysl pro detail, zkoumání a objevování, hledání řádu v chaosu, absolutní pravdu a dokonalost, soucit, obětavost, nalézání řešení i univerzální pravdy, stálý vývoj, aktivitu. Zároveň v sobě přináší nebezpečí idealismus neslučitelného s každodenní realitou, nepraktičnost, snílkovství a fanatismus, perfekcionistické puntičkářství, dogmatismus. V devítkových dnech se doporučuje plánovat budoucí aktivity a dlouhodobé cesty, lze konat tvůrčí a umělecké počiny, věnovat se vědeckým výzkumům, vypořádávat resty, rázně a nekompromisně řešit potíže dlouhodobého charakteru. Jednání by mělo být nesobecké, je třeba se vyvarovat nesplnitelných přání a ideálů, vyjadřovat se upřímně. Svěří-li vám někdo tajemství, neposílejte ho dál. Právě v devítkových dnech snadno vznikají drby a pomluvy, šíří se dezinformace. Raději pomáhejte potřebným, buďte oporou svým blízkým. Lze se s úspěchem vzdělávat, napravovat chyby, řešit dlouhodobá nedorozumění s nadhledem, bez zbytečných emocí, se schopností využívat či poskytovat služby všeho druhu. V těchto dnech se člověk snáze vyrovná s rozchodem nebo odloučením. Zakončujte dříve započaté aktivity, dařit by se mělo i prodejcům nemovitostí, úspěchem by měl skončit výprodej nějakého zboží. Na devítkové dny si plánujte zahraniční cesty. Co se domácnosti týká, praní prádla a generální úklid jsou vítanými aktivitami.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2785562
DnesDnes980
VčeraVčera826
Tento týdenTento týden3680
Tento měsícTento měsíc15673

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab